Стало відомо, хто буде головою та членами Рава-Руської міської територіальної виборчої комісії на місцевих виборах

Поділитись

Центральна виборча комісія затвердила склад ТВК.

Так, до складу Рава-Руської міської територіальної виборчої комісії увійшли:

Голова комісії – Аксьонова Тетяна Петрівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Компричевська Віра Андріївна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Секретар комісії – Руда Оксана Ігорівна, 1990 року народження – від місцевої організації Народно-Демократичної партії (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:
Басай Катерина Євгенівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Іванець Ярослав Вячеславович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Лазірко Дарія Василівна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Лемішко Тетяна Ярославівна, 1984 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Луцик Юлія Василівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії “Радикальна Партія Олега Ляшка” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Максимів Наталія Степанівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЗА ОДЕЩИНУ” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Пелип Галина Ярославівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Періг Ольга Андріївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Руда Галина Володимирівна, 1989 року народження – від місцевої організації “Української партії” (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Сідельник Леся Петрівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії “За Майбутнє” (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Смолинець Степан Іванович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії “ГОЛОС” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Толяр Марія Ільківна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Хархаліс Роман Антонович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Цецура Сергій Миколайович, 1958 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Шкоропад Уляна Володимирівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Comments

comments