Випускникам на свято подарували… Ipad

Двоє одинадцятикласників Рава-Руської спеціалізованої школи-інтернату у день свого випускного свята отримали у подарунок Ipad – планшетні комп’ютери.

Про це йдеться у №10 (100) газети “Прикордоння”.

Заклад середньої освіти вже два роки є учасником програми I-Learn від ГС «Освіторія» та компанії» Coca-Cola Beverages Ukraine». У рамках її проведення учні школи-інтернату мають можливість брати участь у вебінарах аби добре підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, історії, математики та англійської мови. Найактивнішими користувачами програми цього року стали випускники Андрій Жемела та Максим Ценюх.

– Хлопці відвідували вебінари, готувались до ЗНО, проходили профорієнтаційний Магеллано-тест, – розповів директор школи-інтернату Андрій Солтис. – Сподіваємось, для наших учнів це стане додатковою мотивацією, щоб не тільки успішно здати ЗНО, а й отримати подарунок.

– Чесно кажучи, не очікував, що отримаю такий подарунок, – поділився враженнями Андрій Жемела. – Вебінари відвідував, аби вдосконалити свої знання з історії й української мови. Був дуже вражений від такого подарунку. Користуватимусь ним у навчанні і надалі вже після закінчення школи.

ГС «Освіторія» та компанії «Coca-Cola Beverages Ukraine» планують і надалі заохочувати цінними подарунками.

Руслана Матушик

Comments

comments