Високі досягнення в Європі, Україні та області представників Жовківщини з шахів, легкої атлетики, армспорту, боротьби, – №24 (136) газети “Прикордоння”

18 грудня вийшов останній у 2019 році номер інформаційно-аналітичної газети Жовківського району “Прикордоння”.

У №24 (136) читайте:

“Куликівський район, по суті, відновлюється”, – репортаж про збори громад щодо створення Куликівської ОТГ: про що говорили,  до чого домовились, якою може бути громада.

Десятикілометрові черги вантажівок блокували Раву-Руську майже два тижні, – про те, чому така склалась ситуація, а також які мала наслідки.

Парк у Раві освітили, – проводити час там можна тепер і ввечері.

Стартував четвертий “Громадський бюджет” Жовкви, – жовківчани знову можуть подавати свої проєкти для втілення за кошти міського бюджету.

Через викачування води у Зашкові зникла вода у криницях, – у Зашкові люди борються за якісне водопостачання.

Пошту у Жовкві очолив новий керівник, – Марія Горблянська призначена начальником ЦПЗ №5.

Поліцейські визначили кращих юних знавців права, – відбувся перший районний конкурс “Правничі ігри” серед школярів Жовківщини.

Три музичні школи змагались у районному конкурсі,  – відбулась олімпіада зі сольфеджіо.

У Раві перебували мощі святих апостолів.

Школярі Жовківщини – призери Всеукраїнського конкурсу, – відбувся фінальний етап фестивалю “Сурми звитяги”.

Юнак з Хитрейок – чемпіон України! – розповідь про легкоатлетів Юрія Васічкіна та Руслана Регана.

Юні борці з Рави-Руської і Магерова стали призерами обласного чемпіонату, – вихованці філій СДЮШОР “Спартаківець” досягли успіхів у змаганнях.

Юні шахісти району змагались між собою, – відбулася відкрита першість шахово-шашкового клубу “Дебют”.

Гійче, ймовірно, більше не гратиме у обласному футбольному чемпіонаті, – президенти “Юності” та “Локомотива” підвели підсумки виступи команд у прем’єр-лізі Львівщини.

Равчанка завоювала дві медалі на Кубку України, – Анна Кушнір здобула “срібло” у змаганнях з армспорту.

Хлопець з Рави ледь не виграв чемпіонат Європи, – Максим Дубневич заняв друге місце у змаганнях.