Власникам автомобілів з іноземною реєстрацією дозволили перетинати кордон на день пізніше

На час страйку польських митників власників автомобілів на іноземній реєстрації не штрафуватимуть за протермінування на один день строку перебування на території України. Про це під час брифінгу розповів в.о. начальника Львівської митниці ДФС Володимир Шокало, – повідомило ZAXID.net.

«Страйк влаштували польські митники, які не згідні з планами польського уряду приєднати митницю до податкової. Проте страйк не є оголошеним. Це так званий «італійський страйк», тобто працівники польської митниці більш прискіпливо перевіряють кожен автомобіль, що сповільнює проходження через кордон майже удвічі», – сказав Володимир Шокало.

Він нагадав, що мешканці Львівської області, які мають автомобілі на польській реєстрації, мають кожні п’ять днів перетинати кордон. У разі протермінування їх штрафують на 170 грн. Проте у зв’язку зі страйком польських митників на кордоні утворилися довгі черги.

«У зв’язку з цим ми розуміємо, що людина може не встигнути на п’ятий день перетнути кордон. У разі, якщо власник автомобіля на один день пізніше перетне кордон, його не штрафуватимуть, а даватимуть попередження», – сказав Шокало.

Разом з тим, за словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, обласна влада звернеться до державної з проханням вирішити питання щодо можливості перетину автомобілями на польській реєстрації лише українського кордону без заїзду на територію Польщі.

Comments

comments