Депутати не виділили земельної ділянки учаснику АТО

Рава-руські депутати не проголосували за виділення земельної ділянки учаснику проведення Антитерористичної операції. Для ухвалення відповідного рішення місцевим обранцям не вистачило одного голосу.

Під час розгляду порядку денного засідання дев’ятої сесії Рава-Руської міської ради сьомого скликання до переліку питань було включено чотири проекти рішень щодо виділення земельних ділянок – двом учасникам проведення АТО та двом іншим громадянам. Попри це, замість чотирьох передбачалось виділення лише двох земельних ділянок у кварталі по вул. Грушевського – Лісній. Таким чином, до початку розгляду «земельних» питань на кожну з земельних ділянок претендували по двоє осіб – учасник АТО та ще один громадянин без цього статусу.

У підсумку голосувань, виділена була лише одна земельна ділянка, за яку проголосували усі депутати і міський голова. Депутати вирішили виділити її учаснику АТО Кожану Дмитру Володимировичу за адресою вул. В. Збишка, 30, площею 0,08 га.

Ще одна земельна ділянка, по вул. В. Збишка, 32 з такою ж площею виділена не була. За виділення її учаснику АТО проголосувало 13 з щонайменшої необхідної кількості 14 депутатів, ще троє обранців – утрималось. Проект рішення про виділення цієї земельної ділянки громадянину без статусу учасника АТО набрав лише один голос «за».

Захар Негода, газета “Прикордоння” №5 (77) від 13 серпня 2016 року

Comments

comments