Пункт пропуску “Рава-Руська” не працює

Сьогодні, 15 червня, пункт пропуску Рава-Руська – Хребенне закритий через страйк митної служби Польщі.

Про це повідомили Варіанти з посиланням на Державну прикордонну службу України-Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

Відтак, сьогодні 15 червня у міжнародному автомобільному пункті пропусу «Хребенне» (Польща), що навпроти Українського пункту пропуску «Рава – Руська», через страйк не працює польська митна служба.

Станом на 8:00 год перед пунктами пропуску «Рава-Руська», «Грушів», «Угринів», «Устилуг» на українсько-польській ділянці державного кордону спостерігаються черги у 200 та більше авто.

Наразі на українській митниці збільшено кількість інспекторів, організовано додаткові смуги для оформлення транспортних засобів та виставлено додаткові прикордонні наряди перед пунктами пропуску.

Водночас, через ймовірний страйк митників польського Хребенного прикордонники рекомендують оминати пропускний пункт «Рава-Руська» тим, хто прямує до сусідньої Польщі.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу Західного регіонального управління ДПСУ.

 «15 червня рекомендуємо уникати перетину державного кордону з Польщею через пропускний пункт «Рава-Руська». У міжнародному автомобільному пункті пропуску «Хребенне» РП що навпроти «Рави-Руської», можливо, не буде працювати митна служба Республіки Польща (ймовірний страйк)»,- йдеться в інформації.

 Прикордонники просять врахувати зазначену інформацію перед плануванням поїздки через кордон та, за можливості, прямувати в сусідні пункти пропуску.

Comments

comments