Сміття до Рави більше не возять, – начальник комунальної служби

Від сьогодні, 3 червня, сміття з Жовківського району на Рава-Руське сміттєзвалище більше не вивозять.

Про це «Прикордонню» повідомив керівник комунального підприємства «Рава-Руське будинкоуправління №2» Михайло Чорний.

– Під час ліквідації пожежні на Грибовицькому сміттєзвалищі сміттєвози не були допущені до вивантаження там сміття. Мова йде про сміття з Дублян, Жовкви, Малехова та інших населених пунктів. Ці міста та села три доби не вивозили сміття і лише тоді звернулися до міського голови Рави-Руської з проханням допомоги. В результаті, Микола Любомирович дав дозвіл на тимчасовий вивіз сміття до Рави-Руської на сміттєзвалище, – розповів Михайло Чорний.

За словами керівника комунальної служби, сміття до Рави-Руської зі Жовківського району вивозили три дні – 31 травня, 1 та 2 червня. За цей час зі Жовкви до Рави вивезли 185  куб. метрів сміття, з Дублян – 20 куб. метрів, з Малехова – 14 куб. метрів.

– Вчора ввечері, а також сьогодні вранці ми повідомили, що би сміття до нас більше не везли, оскільки ми їх приймати не будемо, так як громада почала бунтувати. Тому від сьогодні, 3 червня, з Жовківського району до Рави-Руської сміття більше возять. Інформація, яку поширювали про те, що вночі на міське сміттєзвалище завозили сміття, неправдива, – зазначив Михайло Чорний.

Михайло Чорний додав, що мешканців тих населених пунктів, звідки сміття вивозили на Грибовицьке сміттєзвалище, місце влада попросила наразі не виносити сміття, оскільки його немає куди вивозити.

– Якщо, не Дай Боже, подібна ситуація виникла б у нас, то, думаю, нам би також пішли на зустріч, – додав керівник комунальної служби.

Нагадаємо, у зв’язку з пожежою та трагедією на Грибовицькому сміттєзвалищі сміття зі Львова та інших населених пунтків, звідки туди вивозили сміття, наразі немає куди вивозити через його закриття. Міський голова Рави-Руської дозволив тимчасово возити сміття до Рави-Руської на сміттєзвалище, допоки на Грибовицькому сміттєзвалищі не завершать пошуково-рятувальні роботи комунальника ЛКП “ЗБиранка”, який, ймовірно, опинився під завалами сміття разом з рятувальниками зі Жовківського району.

Вивіз сміття з Жовківського району до Рави-Руської викликав обурення у громади міста. За інформацією “Прикордоння”, кілька разів дорогу до Рава-Руського сміттєзвалища для сміттєвозів не з міста равчани кілька разів перекривали.

Comments

comments