Сміття зі Жовківського району возять до Рави

Громада Жовківського району домовилась про те, що возитиме своє сміття на сміттєзвалища м. Рава-Руська. Про це учора, 1 червня, під час прес-конференції розповів депутат Жовківської районної ради Богдан Юрдига, – повідомляє Гал-Інфо.
 
«Таке рішення є тимчасовим і сміття вивозитимуть туди протягом короткого терміну, поки йдуть пошуково-рятувальні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі», – зазначив Богдан Юрдига.

Він також наголосив, що Львів продукує стільки сміття, скільки цілий район, а тому жодне сміттєзвалище в області не погодиться приймати сміття зі Львова постійно.

Крім того, ща напередодні прес-конференції Богдана Юрдиги, 31 травня, у коментарі газеті “Прикордоння” міський голова Рави-Руської Микола Зінько на відповідне запитання підтвердив, що дав дозвіл тимчасово звозити сміття з району на міське сміттєзвалище. Він уточнив, що мова йде про сміття зі Жовкви, Куликова та Дублян. 

Водночас, як вдалося зрозуміти з відповіді, такий дозвіл Микола Зінько дав усно і засідання сесії Рава-Руської міської ради з цього питання не скликалося.

В той же час, мешканці Рави-Руської повідомили “Прикордонню” про те, що сміття з району до Рави вже почали возити.

 

Comments

comments