Як загинули рава-руські пожежники, чи буде опалення у школі №1, які дороги відремонтували у Раві, – вийшов №3 (75) газети “Прикордоння”

4 червня вийшов черговий №3 (75) інформаційно-аналітичної газети Рави-Руської “Прикордоння”. 

Головною темою “червневого” випуску стала Грибовицька трагедія, внаслідок якої загинули двоє рятувальників з Рави-Руської та один – зі Жовкви. 

Пожежа на Грибовицькому смітєзвалища паралізувала вивіз сміття зі Львова, Жовкви, Дублян, Куликова, Малехова. Сміття зі Жовківського району почали вивозити до Рави-Руської. Як надовго і на яких умовах та хто ухвалив таке рішення – у “свіжому” номері “Прикордоння”,

“Чи буде опалення у школі №1?” – Рава-Руська міська рада програла проект, за яким у Рава-Руській школі №1 повинні були встановити частину системи опалення. Що буде далі – читайте у рава-руській газеті.

Які дороги, за скільки і як відремонтували у Раві-Руській – на шпальтах “Прикордоння” від 4 червня.

Кого з вояків перепоховали у Раві-Руській, – у рубриці “Пам’ять”.

Де в околицях Рави встановити “Місток щастя” для закоханих та наречених, а також яка школа вдруге поспіль перемогла у популярних змаганнях зліт “Клубів Юних друзів прикордонників”, – читайте у №3 (75).

У рубриці “Обличчя” – розмова з рава-руською волонтеркою Раїсою Тітова, яка за національністю росіянка, однак допомагає українських воякам.

Як відбувся “травневний” звітний концерт Рава-Руської дитячої музичної школи, як вирішити проблему занепаду найстарішої архітектурної пам’ятки міста та як рава-руській прикордонники борються з корупцією, – на шпальтах газети “Прикордоння”

У “спортивній” рубриці розповіді про те, як “українці та поляки вдесяте спільно “крутили педалі”, хто з юних равчанок стала другою на чемпіонаті області з шахів та хто з юних борців міста виборов призові місця на всеукраїнських змаганнях.

“Свіжий” номер газети “Прикордоння” читачі вже можуть знайти у книгарні “Берег”, кіоску “Могорич” та у розповсюджувачів преси на Малому ринку міста.

Comments

comments