Спостерігачі запідозрили ОВК 122 округу у порушеннях

14 липня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що у приміщенні окружної виборчої комісії №122 (центр місто Яворів) голови ДВК ставили підписи та мокрі печатки на незаповнених видаткових накладних.

Про це йдеться у повідомленні “Опори”.

На документах зазначено лише перелік асортименту (папки, маркери, ручки, лампочки, фарби). Графа, де має бути вказано кількість цих товарів, які отримують голови ДВК – порожня.

На прохання спостерігачки мережі ОПОРА пояснити ситуацію та показати місткість самого пакету з товарами, голова та члени ОВК №122 відмовилися. Відтак спостерігачка викликала поліцію і написала заяву щодо перевірки законності дій членів окружної виборчої комісії №122 під час зафіксованого факту.

Ймовірно кількість канцтоварів та інших предметів у пакетах може не збігатися із тим даними, які згодом будуть вказані у видаткових накладних. Голова ОВК Наталія Денис у телефонній розмові заперечила будь-які факти корупційних складових членами комісії, яку вона очолює.

Спостерігачі зазначили, що проводити відеофіксацію ймовірного порушення спостерігачці мережі ОПОРА перешкоджав діловод Юрій Кенцало, який допомагав керівництву ДВК підписувати ці накладні.

Comments

comments