“Локомотив” з Рави-Руської програв “Самбору” (ВІДЕО)

25 травня відбулись матчі 8 туру чемпіонату Львівської області з футболу серед команд прем’єр-ліги. У цьому турі рава-руський “Локомотив” на виїзді грав зі “Самбором” і поступився з рахунком 0:1, – повідомили у ФФЛ.

У першому таймі гра здебільшого відбувалась в центрі поля зі значною кількістю порушень правил, але була рівною. Гравець “Локомотива” Ігор Поріцький після подачі з кутового пробив головою вище воріт.

Кінцівка першої 45-хвилинки ознаменувалася великою кількістю непоступливої боротьби, але без загострень.

На старті другого тайму Ігор Поріцький із 5-ти метрів поцілив у голкіпера.

Гравець “Самбора” вистелив із кута з-за меж штрафної площі – воротар потягнув його удар.

Гостріше заграли команди попереду.

Суперники обмінялися гострими моментами. Голкіпер колективу з Рави-Руської кінчиками пальців перервів шкіряного на кутовий. У відповідь Роман Личак пробив у стійку.

Страж воріт “Самбора” врятував свою команду після удару активного Поріцького.

Голкіпер “Самбора” Андрій Мойсин вийшов на футбольне поле, замінивши свого колегу за амплуа Ігоря Явірського, котрий отримав травму.

На 74-ій хвилині Віталій Теплий дальнім ударом із-за меж штрафної площі зняв павутинку з “дев’ятки” – 1:0.

Одразу після цього самбірчани створили ще один гострий момент, поціливши в поперечину.

Матч завершився мінімальною перемогою Самбора.