Рава-руські митники вилучили 55 планшетів

Працівники Львівської митниці вдруге вилучили планшетні комп’ютери Hewlett-Packard
Сьогодні, 25 травня 2019 року, громадянин України повертаючись із приватної поїздки автомобілем «Volkswagen Caravelle» через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне», як і в попередньому випадку, для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив, що не везе товарів, які підлягають оподаткуванню.

Під час здійснення митного контролю даного транспортного засобу працівники Львівської митниці запідозрили наявність товарів, які переміщуються з приховуванням від митного контролю.
Автомобіль було скеровано у бокс для поглибленого огляду транспортних засобів. Під час поглибленого огляду було виявлено планшетні комп’ютери виробництва Hewlett-Packard різних моделей та кольору в кількості 55 штук. Даний товар був прихований під декоративною обшивкою дверей автомобіля.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Планшетні комп’ютери вилучили. Справу скерують до суду.

ДФС у Львівській області

Comments

comments