Медсанбат стане житловим будинком

Будівлю колишнього медсанбату у Раві-Руській перетворять на житловий комплекс. Про це свідчить інформація, опублікована у соціальних мережах, на сайті з продажу квартир у всесвітній мережі, а також з оголошень, розміщених на вулицях міста.

На сайті розміщено генеральний план, план фасадів та плани поверхів житлового комплексу «Відень» (саме так називатиметься колишній медсанбат після реконструкції, – Авт).

Як видно з проекту житлового комплексу, житловий будинок матиме 5 поверхів, а також цокольний поверх та мансарду. Тобто, загалом на два більше, ніж зараз має будівля колишнього медсанбату. Щоправда за вказаним в оголошеннях про продаж квартир там нам не уточнили, чи буде два поверхи добудовано чи існуючі будуть переплановані.

Як вдалося спостерігати з планів-схем, опублікованих на сайті, клієнтам пропонують одно- та двохкімнатні квартири у колишньому медсанбаті. Їхня середня площа від 37 до 53 кв. м та від 51 до 74,6 кв. м. відповідно, – повідомили за згаданим номером телефону.

Загалом, як вдалося підрахувати, у колишньому медсанбаті буде 76 квартир. 

– Квартири здаватимуть в «нуль» – зі всіма лічильниками, підведеними комунікаціями, вставленими  дверима, вікнами, поштукатуреними стінами, – розповіли нам у телефонній розмові.

Цокольний поверх, очевидно, передбачений під об’єкти торгівлі, офіси тощо.

На запитання щодо стану стіну будівлі і самого колишнього медсанбату, нам повідомили, що «брали цеглу проби» і вона «ще краща, ніж зараз роблять». Нас запевнили, що будівлю відвідувала комісія, яка засвідчила, що «абсолютно все у доброму стані».

– Звичайно, там все будуть переплановувати, змінювати сходи, перекриття, – додали за вказаним номером телефону.

Сам житловий комплекс, окрім власне житлового будинку, передбачає також автостоянку на 16 автомобілів, літній майданчик, зону відпочинку, які розташовуватимуться у внутрішньому дворику.

Вартість житла у колишньому медсанбаті наразі становить 450 доларів за кв. м. при умові повної оплати, або ж 500 доларів за кв. м. згідно курсу Нацбанку України, якщо квартиру купуватимуть у кредит. У телефонній розмові за згаданим номером уточнили, що такі ціни актуальні на стадії будівництва, а після його завершення можуть незначно зрости

Таким чином, враховуючи викладене, за нашиими підрахунками, вартість житла у колишньому медсанбаті у Раві-Руській може становити в середньому від 16,5 тис. дол. до 34 тис. дол.

Відповідно до інформації, розміщеної на сайті, питаннями житлового комплексу «Відень» займається приватне підприємство «МАС ПЛЮС». Воно зареєстроване за адресою у селі Вузловому Радехівського району Львівської області. 

Будівельні роботи у колишньому медсанбаті, як на повідомили, повинні початися у березні цього року, а здача об’єкта – через рік – у першому кварталі 2017 року.

Нагадаємо, у попередньому №13 (72) газети «Прикордоння» ми розповідали про те, що будівлі колишнього медсанбату, які перебувають у занедбаному стані, продають врази дорожче, ніж його позбулася влада Рави-Руської у 2009 році.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №1 (73) від 18 лютого 2016 року

Comments

comments