Коротко про старт “Рави” у новому сезоні

З першими днями весни на футбольні поля України повернулась гра мільйонів. Повернулась вона і у Раву-Руську. Місцевий футбольний клуб «Рава» розпочав підготовку до чергового сезону. Керівники клубу дослухались до слів тренера Романа Самчука і взяли курс на обласні змагання. У зв’язку з цим, команда потребує підсилення і більш інтенсивної підготовки. Щодо першого, то в команда поповнилася воротарем Білим, який свого часу вже захищав кольори команди, захисником Дещицею, який добре знайомий із теперішніми гравцями «Рави» Дацишиним та Яворовим, адже навчався з ними в училищі фізкультури. Також один матч за «Раву» зіграв вихованець рава-руського футболу Мізерник, який протягом останніх років виступав за команди Магерова та Артасова. Щоправда, його перехід в команду під великим питанням.
А ось підготовку до нового сезону «Рава» розпочала з низки товариських матчів, а також з участі у «Кубку Героїв Майдану та Небесної Сотні 2015», який організувала Жовківська районна федерацією футболу.

Перший товариський матч команда провели проти команди Кам’янки-Липника/Потелича і впевнено перемогла з рахунком 3-1. Один з голів забив новачок команди Дещиця, який, до речі, в цьому матчі показав гру доволі хорошого рівня.

Вже через тиждень у Синьковичах равчани переграли місцеву команду з рахунком 2:1, взявши своєрідний реванш за нищівну поразку у минулому сезоні в чемпіонаті районі. І в цьому матчі знову відзначився новачок. Цього разу це був Мізерник.

У цих двох товариських матчах «Рава» показала гру доволі пристойної якості, всі гравці виходили на поле «голодними» до великого футболу.Тта й з приходом новачків конкуренція за місце в основі помітно зросла.

Перші ж офіційні матчі «Рава» провела в рамках турніру «Кубок Героїв Майдану та Небесної Сотні», де у групі їхніми суперниками були команди  Бучми, Глинська, юнацька команда Добросина, а також кривдники «Рави» в минулорічному «Кубку осені» – команда Городжева.
Відповідно до регламенту змагань, матчі відбуваються у форматі два тайми по 30 хвилин. В один ігровий день кожна команда проводила по дві гри.

На «Кубок Героїв Майдану та Небесної Сотні», окрім основних гравців, «Рава» заявила доволі велику кількість молоді. Волею жереба першим суперником равчан була команда з Бучмів.

Очевидно, команди Рави-Руської і Бучми перебувають в «різних вагових категоріях», тому вже після першого тайму зустрічі між цими командами рахунок був 4:0 на користь першої. На другий тайм тренер Рави випустив багатьох молодих гравців. Мабуть, саме у зв’язку з цим рахунок до кінця гри і залишився незмінним.

Схожою була гра і з юнацьким командою Добросина. Хоч там хлопці і доволі талановиті, але тягатися з досвідченими гравцями «Рави» їм ще зарано. Тож кінцевий рахунок в матчі 3:0 на користь равчан.

Найважчим матчем в групі неочікувано виявилась гра проти Глинського. За дуже поганих погодних умов «Рава» звела цей матч в нічию – 1:1. А ось очікуваний найзапекліший матч проти Городжева для команди з берегів Рати виявився легкою прогулянкою. Матч завершився впевненою перемогою 3:1, що дозволило «Раві» посісти перше місце у своїй групі.

В 1/8 фіналу «Кубка Героїв Майдану та Небесної Сотні» жереб звів равчан з командою Сопошина. На цій стадії змагань матчі вже проходили в звичному форматі – кожен тайм тривав по 45 хвилин.

Вже з першої хвилини гри равчани показали хто в районі чемпіон. Перший там матчу закінчився з рахунком 4:0 – два голи забив Щигол, а ще два потрапили у ворота господарів в результаті автоголів їхніх гравців.

На другу половину гри тренер «Рави» Самчук випустив молодь і ті також не підвели, ще тричі вразивши ворота суперника. Вивроцький, Щигол та Богуша довели рахунок до розгрому – 7:0.