Новим керівником комунальної служби став депутат міської ради

13 січня комунальне підприємство «Рава-Руське будинкоуправління №2», яке функціонує при Рава-Руській міській раді, очолив новий керівник. Ним став депутат Рава-Руської міської ради Михайло Чорний.

Михайло Чорний народився 3 квітня 1968 року, у нього – професійно-технічна освіта, він – пенсіонер. Новий керівник комунальної служби є членом Всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутатом Рава-Руської міської ради минулого та цього скликання від цієї політичної сили.

Свого часу Михайло Чорний вже працював у КП «Рава-Руське будинкоуправління №2» на посаді заступника керівника з житлово-комунального господарства. Керівником же тоді був діючий на той час депутат Рава-Руської міської ради шостого скликання Степан Хир (у 2012 – 2013 рр.). Попрацювавши, за словами Михайло Чорного, два роки, він за згодою сторін звільнився зі структури комунальної служби.

Нагадаємо, комунальна служба Рави-Руської залишалась без керівника з червня минулого року, відколи посаду начальника покинув Микола Кец, у якого тоді закінчився термін дії трудової угоди і яку на той час в.о. міського голови Микола Зінько не продовжив.

Увесь цей час, понад сім місяців, обов’язки керівника Рава-Руського будинкоуправління №2 виконував заступник начальника з житлово-комунального господарства Юрій Сенецький. На цій посаді він працював у 2004 – 2007 роках та працює з червня 2014 року.

Як зазначив міський голова Микола Зінько у коментарі «Прикордонню», роботу комунальної служби за останні сім місяців він оцінює задовільно. Новим же керівником було призначено Михайла Чорного.

За словами мера, головним критерієм, за яким було призначено Михайла Чорного керівником КП «Рава-Руське будинкоуправління №2», був його досвід роботи у цій сфері. 

– Ця людина – не нова, роботу знає, по суті, через це ми не хотіли брати (когось іншого, – Авт.), аби довго не вникав у суть роботу, – прокоментував Микола Зінько.

– Чому саме зараз відбулось призначення нового керівника, адже ви, по суті, є керівником міста від середини травня минулого року?

 – Основною причиною було те, що ми не хотіли це робити перед виборами (місцевими, – Авт.), оскільки призначати начальника до того часу було б некоректно, так як люди ще не обрали нового міського голову. 

– Пан Чорний також є депутатом Рава-Руської міської ради та вашим однопартійцем. Чи вплинуло це на ваш вибір щодо призначення його на посаду керівника будинкоуправління?

Думаю, що більше вплинуло те, що я його знаю особисто як порядну людину. Однак ще раз зазначу, що основним критерієм вибору був його досвід роботи у підприємстві?

– Які завдання ставите перед новим начальником комунальної служби і чого очікуєте від самого підприємства загалом під його керівництвом?

– Ми ставили завдання, перш за все, по енергозбереженню, заощадженні коштів у цьому напрямку, які б у майбутньому могли спрямувати на вирішення інших потреб міста.
Загалом, Михайло Чорний, як керівник, протягом місяця-півтора повинен сам визначити, як удосконалити роботи комунального підприємства настільки, наскільки це можливо. 

– Скільки часу є у нового керівника аби показати результат роботи?

– Трудовий договір з Михайлом Чорним було підписано терміном на один рік. Через місяць-півтора він вже сам повинен визначитися з напрямами роботи.

– Як оцінюєте роботу комунальної служби за останні сім місяців, коли воно функціонувало без керівника, обов’язки якого виконував заступник з житлово-комунального господарства Юрій Сенецький?

– Робота комунального підприємства була задовільною. Ми мали розмову з Юрієм Сенецьким, він продовжує роботу, працюватиме, як і раніше. Загалом, комунальна служба працює досить нормально, однак потрібно вносити корективи щодо зменшення коштів, які виділяються на її діяльність (з міського бюджету, – Авт.). Сама ж робота є непогана, з роками налаштована, проте потрібно «підтягнути» деякі галузі.

У свою  чергу, відповідаючи на запитання «Прикордоння», новий керівник зазначив, що не одразу погодився очолити будинокоуправління.

– Мою кандидатуру запропонувала міська рада в особі міського голови, – розповів Михайло Чорний. Спершу я вагався, одразу не рвався до посади, оскільки є пенсіонером, і, можливо, є люди, які більше хочуть працювати в цій сфері. Однак категорично від посади я не відмовлявся. 
Згодом у колективі (комунальної служби – Авт.) запитали щодо мого ставлення до посади начальника і, зрештою, я погодився і вирішив працювати на благоустрій міста.

У комунальному підприємстві я раніше працював, мав два роки стажу, згодом я за згодою сторін звільнився, так склалися обставини. Колектив комунальної служби мені знайомий, він – хороший, люди – послушні. Звісно, є свої нюанси, але колектив також намагається працювати на благоустрій міста. 

– Які завдання і мету ставите на посаді керівника КП «Рава-Руське будинкоуправління №2»?

– Метою є лише добросовісно, чесно та віддано працювати на благоустрій міста, чітко та впевнено виконувати свої обов’язки. 

– Чи ознайомились з поточним станом справ комунального підприємства, чи можете окреслити плани на майбутнє (розмова відбувалася 18 січня,  – Авт.)?

–  Планів на майбутнє є багато, але наразі ми їх не розглядаємо, оскільки поки що є зимові погодні умови, тому до їх реалізації братимемося з весни в залежності від фінансування міського бюджету. 

Будемо працювати, збиратимемо колектив, радитимемось з місцевою владою та спеціалістами будинкоуправління як краще виконувати роботи. Сам приймати рішення я не можу, оскільки є організація, колектив, з якими треба на всі теми приймати рішення.

Андрій Бучко, газета “Прикордоння” №1 (73) від 18 лютого 2016 року

Comments

comments