Десятеро учнів шкіл Рави-Руської стали переможцями районних етапів всеукраїнських олімпіад

У жовтні-грудні минулого року відбулися традиційні районні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з основних шкільних предметів. Школярі Равщини показали достатньо високі результати, зайнявши як призові, так і переможні місця.

За підсумками ІІ етапу олімпіади з математики перші місця дісталися, зокрема, учню 9 класу Магерівської школи Мар’яну Малярчуку, 8 класу Річківської школи Тарасу Тарновському та учениці 6 класу Рава-Руської школи №1 Юліані Віхоть.

Другі місця завоювали серед інших учень 10 класу Магерівської школи Руслан Ролько, 7 класу Рава-Руської школи №1 Василь Пелешко та 6 класу Рава-Руської школи-гімназії Роман Рябцев.

Третє місце дісталося десятикласнику Рава-Руської школи №1 Максиму Горячому, семикласниці Річківської школи Юлії Саламасі, шестикласниці Потелицької школи Ярині Костик та шестикласнику Забірської школи Степанові Іванусі.

Переможцями олімпіади з української мови і літератури на Жовківщині стали, зокрема, дев’ятикласники Роман Мидель (Рава-Руська школа-інтернат) та Ярина Крамар (Рава-Руська школа №1), учениця 10 класу Гійченської школи Христина Смалюх, одинадцятикласник Рава-Руської школи-інтернату Михайло Левандовський.

Серед інших призерів другі місця зайняли, зокрема, семикласники Христина Пукшин (Потелицька школа) та Юлія Саламаха (Річківська школа), восьмикласники Богдана Гонсеровська (Рава-Руська школа №2), Наталія Періг (Забірська школа) та Сніжана Хмілевська (Старосільська школа), учениця 10 класу Рава-Руської школи №2 Оксана Чорна та одинадцятикласники Анна Кошель (Рава-Руська школа №1) та Юлія Лупанова (Рава-Руська школа №2). 

Третіми у районному етапі олімпіади з української мови та літератури стали, зокрема, семикласники Андрій Савка (Магерівська школа), Анастасія Левонова (Рава-Руська школа-гімназія), Вікторія Яцків (Синьковицька школа), Ростислав Хмілевський (Старосільська школа), учні 8-х класів – Ангеліна Домашовець (Рава-Руська школа-інтернат), Марія Свинчук (Рава-Руська школа №1), десятикласники Павло Марія (Новокам’янська школа), Лілія Барановська (Рава-Руська школа-гімназія), Вікторія Шупер (Рава-Руська школа-інтернат), а також одинадцятикласниця Олена Шот (Потелицька школа).

У олімпіадах з іноземних мов, зокрема, друге місце серед учнів 8-х класів зайняла учениця Новокам’янської школи Уляна Підчеха, треті – представники Гійченської школи Вероніка Різничок, Рава-Руської школи №1 Аліна Бикова, Рава-Руської школи №2 Богдана Гонсеровська, Рава-Руської школи-гімназії Діана Ларівон, Рава-Руської школи-інтернату Анна Горбова.

Друге місце серед учнів 9-х класів у олімпіадах з іноземних мов зайняв, зокрема, учень Магерівської школи Ілля Копина, треті – учень Рава-Руської школи №2 Мар’ян Химич, Рава-Руської школи №1 Соломія Коцур, Рава-Руської школи-інтернату Роман Мидель.

Другим серед учнів 10-х класів став Маркіян Новосад – учень Рава-Руської школи-гімназії, третіми – Уляна Хом’як (Рава-Руська школа-інтернат), Анастасія Петрович (Рава-Руська школа №2) та Юлія Білан (Рава-Руська школа №1).

Другі місця серед учнів 11-х класів зайняла учениця Потелицької школи Олена Шот, учениця Рава-Руської школи-гімназії Анастасія Гнідець та Рава-Руської школи №2 Анастасія Гриняк. Треті місця дісталися, зокрема, учениці Волицької школи Ірині Наумко, Гійченської – Василині Яцків, Рава-Руській №1 – Людмилі Пилипишин, учню Рава-Руської школи-інтернату – Володимиру Горбовому.

У олімпіаді з біології два других місця посіли представники Рава-Руської школи-гімназії – Каміла Коротікова (8 кл.) та Святослав Головань (9 кл.). Третіми тут стали Сніжана Хмілевська (8 кл., Старосільська школа), Олеся Теглівець (8 кл., Річківська школа), Софія Янківська (10 кл, Рава-Руська школа-гімназія), Руслан Ролько (10 кл., Магерівська школа), Ірина Наумко (11 кл., Волицька школа).

Серед найкращих юних хіміків району є Василь Пелешко (7 кл., Рава-Руська школа №1), та Христина Кудрик (8 кл., Гійченська школа), які, зокрема, зайняли перші місця.

Майже усі другі місця з хімії – за представника навчальних закладів саме Равщини. Їх зайняли Ростислав Кулієвич (7 кл.), Вероніка Іванець (8 кл.), Олена Дацко (9 кл.), Соломія Іванець (11 кл.) з Рава-Руської школи-гімназії, Марія Свинчук (8 кл.), Ярина Крамар (9 кл.) та Максим Горячий (11 кл.) з Рава-Руської школи №1, а також Андрій Мацьків (10 кл.) з Волицької школи.

Третіми стали семикласники Вікторія Яцків та Роман Медведєв зі Синьковицької та Рава-Руської школи №2 відповідно, дев’ятикласники Ірина Лещишин та Роман Мидель з Гійченської та Рава-Руської школи-інтернату відповідно, десятикласники Зоряна Петровська (Рава-Руська школа-гімназія) та Олег Рожко (Рава-Руська школа №2), а також одинадцятикласниця Анастасія Гриняк (Рава-Руська школа №2).

До числа переможців олімпіади з історії належить учениця 9 класу Рава-Руської школи-гімназії Аліна Стрілець. Друге місце, зокрема, тут зайняла одинадцятикласниця Рава-Руської школи №2 Юлія Лупанова. На третіх місцях опинилися і учениці 8-х класів Гійченської школи та Рава-Руської школи №2 Наталія Ворожбит та Богдана Гонсервська відповідно, учениці Гійченської школи Вікторія Хомин (9 кл.) та Василина Яцків (11 кл.).

Серед переможців районного етапу олімпіади з фізики є учениця 7 класу Магерівської школи Катерина Конєва. Другі місця зайняли, зокрема, Василь Пелешко (7 кл., Рава-Руська школа №1), Богданна Гонсеровська (8 кл., Рава-Руська школа №2), дев’ятикласники Вікторія Гриб (Гійченська школа), Мар’ян Мулярчик (Магерівська школа), учні 10-х класів Рава-Руської школи №2 Володимир Прімко та Волицької школи Андрій Мацьків, а також одинадцятикласник Володимир Горбовий з Рава-Руської школи-інтернату.

Треті місця у олімпіаді з фізики зайняли, зокрема, учні 7-х класів Гійченської та Річківської шкіл Олена Пиріг та Юлія Саламаха відповідно, восьмикласник Річківської школи Тарас Тарновський, а також одинадцятикласник Рава-Руської школи №1 Максим Гарячий.

У олімпіаді з правознавства серед тих, хто посів другі місця, є учні Рава-Руської школи №2 Юрій Задолинний (9кл.), Андріана Нагацька (10 кл.) та Анастасія Гриняк (11 кл.).

Третім тут став, зокрема, Олег Рожко (10 кл., Рава-Руська школа №1).

Серед призерів олімпіади з економіки (11 кл.) є, зокрема, учниця Гійченської школи Світлана Гнідець (ІІ м.), Волицької школи Анастасія Михайлів (ІІІ м.) та Рава-Руської школи-гімназії Вікторія Зуброва (ІІІ м.).

У районному етапі олімпіади з географії серед учнів 8-х класів, зокрема, перше місця зайняла учениця Рава-Руської школи №1 Марія Свинчук, другі – учениця Рава-Руської школи-інтернату Анна Горбова, Гійченської школи Христина Кудрик, Річківської школи Олеся Теглівець, третє – учень Магерівської школи Данило Зінчук.

Серед дев’ятикласників найкраще географію у районі знають учениця Рава-Руської школи №1 Ярина Крамар, Гійченської школи Вікторія Хомин (ІІ місце), учень Рава-Руської школи №2 Мар’ян Химич, учениця Волицької школи Вікторія Сідельник (ІІІ місце).

Другі місця серед учнів 10 класу зайняли представники Магерівської школи Руслан Ролько та Рава-Руської школи-гімназії Зоряна Петровська.

Також третіми стали одинадцятикласники Гійченської школи Софія Кунта та Людмила Пилипишин з Рава-Руської школи №1.

Найкраще у районі володіють знаннями і навичками з інформатики одинадцятикласник Рава-Руської школи-інтернату Михайло Левандовський і десятикласник Волицької школи Владислав Баланчук, які, зокрема, завоювали перші місця.

Серед найкращих з інформаційних технологій стали Максим Пушкар (10 кл.) та Вікторія Смутняк (11 кл.) з Рава-Руської школи №2, які зайняли перше та друге місця відповідно, а також Іван Синюк (11 кл.) та Святослав Головань (9 кл.) з Рава-Руської школи-гімназії, Іван Збишко (11 кл., Гійченська школа), Ірина Наумко (11 кл., Волицька школа), Павло Марія (10 кл., Новокам’янська школа), Павло Вишинський (9 кл., Потелицька школа), які стали третіми.

Перше місце у олімпіаді з християнської етики у районі зайняла, зокрема, учениця Гійченської школи Надія Панейко (8 кл.) та учень Рава-Руської школи №2 Мар’ян Химич (9 кл.). Другі місця зайняли Анастасія Булага (8 кл.) та Остап Барановський (10 кл.) з Рава-Руської школи №2, треті – учениці Волицької школи Юлія Сенів (8 кл.) та Оксана Тефанюк (9 кл.).

Однієї із двох переможців олімпіади з екології серед учнів 11-х класів є учениця Рава-Руської школи №2 Вікторія Смутняк. Призерами також стали, зокрема, Андріана Лущик (Рава-Руська школа-гімназія – ІІ м.), Анна Фанта (Рава-Руська школа-інтернат – ІІІ м.) та Ярина Яцків (Волицька школа – ІІІ м.).

Тарас Левко, газета “Прикордоння” №1 (81) від 28 січня 2017 року

На фото – дворазовий переможець районних олімпіад Михайло Левандовський – учень Рава-Руської школи-інтернату

 

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *