Хто з депутатів і за що відповідатиме

Депутати Рава-Руської міської ради нового скликання утворили шість постійних комісій.

На засіданні першої сесії сьомого скликання рава-руські обранці визначилися у яких напрямах працюватимуть. Так, до складу комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики увійшло троє депутатів: Ірина Якимець («Свобода») – голова, Андрій Чобіт («Батьківщина») – заступник голови, Ірина Горяча (Радикальна партія Олега Ляшка) – секретар.

П’ятеро депутатів увійшло до складу комісії з питань бюджету, підприємництва та торгівлі, податків та соціального захисту. Її очолив Роман Леськів («Батьківщина»). «Свободівець» Назар Вовк став заступник голови, представник «Блоку Петра Порошенка» Олена Галуха – секретарем. Членами комісії також є Світлана Кохан («Наш край») та Галина Зирянова («Народний контроль»).

Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього природного середовища виглядає так: Микола Галань («Свобода») – голова, Раїса Тітова («Народний контроль») – заступник голови, Олександр Пархоменко («БПП «Солідарність») – секретар, Владислав Лявтошлягер («БПП «Солідарність») та Назар Оливко («Свобода») – члени.

Головою комісії з питань планування, будівництва та землекористування став Юрій Пилипишин («Свобода»), його заступником – Ірина Була («Народний контроль»), секретарем – Леся Булат («Громадянська позиція»). Також до її складу увійшли Ярослав Смик (Радикальна партія Олега Ляшка) та Андрій Кольбух («Батьківщина»).

На чолі комісії з питань освіти, культури та спору, охорони здоров’я, духовності став Юрій Горечий («Свобода»). Заступником голови обрано Іванну Данкевич («БПП «Солідарність»), секретарем – Марію Осмачко («Наш край»), членом – Петра Пелешка («Батьківщина»).

Ігор Зінько («Громадянська позиція»), Михайло Чорний («Свобода») та Роман Нестер («Батьківщина») увійшли до складу комісії з питань забезпечення законності і охорони громадського порядку. Вони стали головою комісії, заступником голови та секретарем комісії відповідно.

Таким чином, чотири з шести постійних депутатських комісій, депутатської етики, ЖКГ, «земельну» та «освітянську» очолили представники найбільшої депутатської партії Рава-Руської міської ради сьомого скликання – ВО «Свобода».

Нагадаємо, у попередньому скликанні Рава-Руської міської ради також діяли згадані шість постійних депутатських комісій.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №13 (72) від 19 грудня 2015 року

Comments

comments