У ПП “Рава-Руська” черга на один і кілометр з 280 автомобілів

На пункті пропуску “Рава-Руська” на україно-польському кордоні утворилася черга довжиною в один кілометр. Про це повідомляє сайт “112 Україна“ з посиланням на власного кореспондента.

“Деякі водії намагаються проскочити без черги. Їх з невеликим скандалом загортає поліція. Українські прикордонники кажуть, що за цей місяць, коли тимчасово призупинили малий прикордонний рух, на всьому західному кордоні не було затримок і черг“, – розповіла кореспондент.

Водночас як повідомляє “Українська правда” з посиланням на Укрінформ, 4 серпня на кордоні України і Польщі у восьми пунктах пропуску у Волинській та  Львівській областях утворилися черги, в яких стоять 1030 автомобілів.

Зокрема, у Львівській області 280 автівок стояли у черзі у пункті пропуску “Рава-Руська – Гребенне”, ще 200 – у ПП “Угринів – Долгобичув”. У ПП “Шегині – Медика” своєї черги очікували ще 180 автівок, у ПП “Грушів – Будомєж” – 80, у ПП “Краковець – Корчова” – 70, “Смільниця – Кросценко” – 30.

Також, 70 автомобілів очікували перетину кордону у міжнародному автомобільному пункті пропуску “Устилуг – Зосін”, ще 120 – у ПП “Ягодин-Дорогуськ” на Волині.

При цьому в інших пунктах пропуску на західному кордоні автомобільних черг станом на 8:00 зафіксовано не було.

Comments

comments