Молодіжні команди львівських “Карпат” більше не гратимуть у Раві

Молодіжні футбольні команди львівських «Карпат», які останні два сезони домашні матчі грають на стадіоні «Локомотив» у Раві-Руській, вже з цієї весни можуть припинити виступити у прикордонному місті. Такий висновок можна зробити зі слів в.о. генерального директора ФК «Карпати» (Львів) Юрія Дячука-Ставицького.

Так, переїзд юнацької та молодіжної команд «зелено-білих» може відбутися, якщо клубу вдасться досягти домовленостей щодо виступів головної команди «Карпат» на стадіоні «Арена Львів» у другому колі прем’єр-ліги України.

– Наші команди U-21 і U-19 проводять свої матчі у Рава-Руській. Завдяки переїзду головної команди на «Арену Львів», «дубль» і юніори змогли б повністю базуватися у Львові і грати на «Україні»  (стадіоні, де досі домашні матчі грала головна команда, – Авт.), – розповів Юрій Дячук-Ставицький, коментуючи можливість «переїзду» «Карпат» на сучасний стадіон у Львові, збудований для проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Таким чином, якщо головна команда «Карпат» таки виступатиме на «Арені Львів», не виключено, що свої виступи у Раві-Руській вже цієї весни припинуть і команди U-19 та U-21.

Нагадаємо, юнацька та молодіжна команда львівських «Карпат» свої домашні матчі проводить у Раві-Руській на стадіоні «Локомотив» зі сезону 2014/2015 року. Завдяки укладеному два роки тому договору між клубом та Рава-Руською міською радою, головну спортивну арену міста вдалося упорядкувати, провести її реконструкцію та постійно підтримувати у належному стані.

Роман Швець,
за матеріалами UA.футбол, №1 (73) газети “Прикордоння” від 18 лютого 2016 року.

P.S. Як повідомляє “Вголос“, ФК “Карпати” таки домовилися про виступ головної команди на Арені Львів у другій половині поточного сезону чемпіонату України серед команд прем’єр-ліги. У коментарі виданню, Юрій Дячук-Ставицький підвтердив, що молодіжні команди “Карпат” таки гратимуть на стадіоні “Україна” у Львові, а не у Раві-Руській на місцевій арені “Локомотив”,

 

Comments

comments