Хто тепер буде у новій владі у Раві та чому загиблий равчанин відмовився від демобілізації, – у №12 (71) газети “Прикордоння”

У суботу, 21 листопада, вийшов “свіжий” номер інформаційно-аналітичної газети Рави-Руської “Прикордоння”.

Чергового випуску газети равчани чекали півтора місяця, однак, незважаючи на причини, не пов’язані з виданням, “Прикордоння” і надалі виходитиме у світ відповідно до орієнтовного графіку.

У №12 (71) від 21 листопада головними темами публікацій стали результати місцевих виборів до Рава-Руської міської ради та розповідь про загибель у війні на Донбасі равчанина Віталія Кравченка.

Читачі дізнаються, хто став депутатами Рава-Руської міської ради сьомого скликання, скільки представників кожна з партій там матиме, якісний склад обранців (сфера зайнятості, кількість жінок та чоловіків, наскільки оновилася рада тощо).

Крім того, у продовженні теми виборів, “Прикордоння” проаналізувало результат ВО “Свобода”, яка перемогла і на виборах мера, і на виборах міського голови Рави-Руської і тепер матиме, по суті, всю повноту влади у власних руках.

Хто став новим секретарем міської ради, а також чому Рава-Руська не матиме свого представника у Жовківській районні раді та хто представлятиме її інтереси у Львівській обласній раді, – читайте серед інших матеріалів про місцеві вибори.

Разом і з новим депутатським корпусом сформовано і новий склад виконавчого комітету Рава-Руської міської ради – хто туди потрапив – у №12 (71) газети “Прикордоння”.

Як стати головою сільської ради з перевагою в один голос – несподіваний результат виборів у Потеличі.

“Віталій Кравченко відмовився від демобілізації… і загинув”, – розповідь про те, чому загиблий равчанин залишився на війні, обставини, за яких він загинув та версії, чому так трапилося, а також репортаж з похорону Героя у Раві-Руській.

Про те, як в Раві ремонтують найгіршу дорогу, а також про реставрацію найдавнішої архітектурної пам’ятку в Раві-Руській читачі можуть дізнатися у “свіжому” номері газети “Прикордоння”.

Рава-руську газету можна знайти у книгарні “Берег” (центр міста, навпроти каплички по вул. Грушевського), кіоску “Могорич” (працює цілодобово по вул. Є.Коновальця навпроти “старої” “Рукавички”), а також у розповсюджувачі преси на Малому ринку міста.

 

Comments

comments