На Жовківщина відбудеться змагання з відкритого велоралі серед медпрацівників

Упродовж 16-18 вересня триватиме змагання з відкритого велоралі медичних та фармацевтичних працівників Львівщини «Шляхами Розточчя-2016», присвячене пам’яті Ярослава Базилевича, видатного туриста, засновника сучасного велотуризму на Львівщині, ініціатора сімейної медицини в Україні.

Про це повідомила “Львівська газета” з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Урочисте відкриття велоралі відбудеться у Львові 16 вересня, о 16:00, на вул.Пекарській,69 (на площі навпроти головного корпусу ЛНМУ ім. Данила Галицького).

Стартуватиме велоралі у суботу, 17 вересня, об 11:00 у м. Жовкві з площі Вічевої. Львів’яни мають можливість прибути до місця старту змагань потягом Львів – Рава-Руська (відправлення з головного вокзалу о 8:37, прибуття у Жовкву – о 9:56).

Учасники самостійно формують команди з 3-4 осіб незалежно від віку і статі та вибирають один із двох запропонованих варіантів дистанції (18 км – синя: Жовква – г.Гарай – Стара Скварява – Мацошин – Сопошин – Жовква; та 34 км – червона: Жовква – г.Гарай – Мокротин – Тернів – хут.Журі – хут.Копанки – Мацошин – Сопошин – Жовква).

Запрошують до участі команди медичних, фармацевтичних та немедичних установ.

Головне завдання команд на дистанції – пройти усі контрольні пункти та вчасно прибути на фініш (с. Зіболки Жовківського району, база відпочинку «Росинка»).

Після фінішу команди пройдуть додаткові змагання на знання правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги та ремонт велосипеда. Опісля відбудеться спільна вечеря, музично-танцювальна програма та вечір туристської та української народної пісні біля ватри. Ночуватимуть учасники у будиночках бази.

Наступного дня, 18 вересня, після сніданку, на території бази «Росинка» відбудуться особисті змагання на комплексній дистанції з фігурного водіння, велокросу (довжина траси – 1,5-2,0 км), тріалу (подолання траси 200-300 м з природними перешкодами). Старт – о 9:30 год.

Нагородження переможців та урочисте закриття велоралі відбудеться о 14:00.

Довідка
Ярослав Петрович Базилевич – видатний турист, засновник сучасного велотуризму на Львівщині, ініціатор створення та голова туристського клубу «Гарай» у місті Жовква, організатор охорони здоров’я, ініціатор сімейної медицини в Україні.
 

Comments

comments