Гості з передової подякували рава-руським волонтерам

Нещодавно у центрі Рави-Руської, у пункті збору допомоги для учасників АТО, відбулася зустріч волонтерів міста з волонтером зі сходу України Вікторією Мірошниченко та учасником АТО з позивним «Капелан».

Вікторія Мірошниченко розповіла про те, яка насправді ситуація на сході України, що відбувається в зоні проведення АТО. Випадкові перехожі зупинялися і слухали розповіді волонтера та свідка війни.

Вікторія Мірошниченко розповіла історії з війни. Зокрема, найбільше зворушила розповідь про матір, яка вже не вірила, що її син живий. Саме завдяки волонтерам його вдалося розшукати – живим.

Волонтер розповіла про проблеми, з якими зіштовхуються українські захисники Вітчизни на війні. Зокрема, це і неналежне забезпечення зброєю, матеріальними засобами, одягом та взуттям.

Також Вікторія Мірошниченко розповіла про несправжніх волонтерів.

– Є й такі, які приїжджають на передову, фотографуються з бійцями для звіту і зразу їдуть додому, щоб похвалитися всім своїм «патріотизмом». 

Також волонтер розповіла, що і серед бійців знаходяться і ті, які, таке враження, не розуміють де перебувають і важливість цього.

Гості Рави-Руської висловили подяку небайдужим равчанам, які зробили свій внесок в підтримку української армії.

Разом з собою волонтер і учасник АТО привезли український прапор, на якому були підписи зі словами подяки бійців з Артемівська.

Михайло Левандовський,
член гуртка журналістики Рава-Руського МБДЮТ, газета “Прикордоння” №11 (70) від 9 жовтня 2015 року

Comments

comments