“Вибори у Рава-Руську міську раду. Хто, звідки і від кого йде у депутати?” – вийшов №11 (70) газети “Прикордоння”

Вийшов черговий номер інформаційно-аналітичної газети “Прикордоння”. №11 (70) від 9 жовтня 2015 року майже повністю присвячений місцевим виборам, на яких равчани обиратимуть міського голову, новий склад депутатів Рава-Руської міської ради та представників міста у районній та обласній раді.

Так, на шпальтах видання опубліковано перелік партій, які беруть участь у виборах у Рава-Руську міську раду, та кандидатів у депутати, яких вони виснули. “Прикордоння” проаналізувало шанси осанніх та хто з них боротиметься за найбільшу кількість голосів виборців у кожному з 26 виборчих округів, на які поділено місто.

Також “Прикордоння” проаналізувало кількісний та якісний склад кандидатів у депутатів, аналіз про яких виклала у публікації “Серед кандидатів у депутати Рава-Руської міської ради найбільше – безробітних”.

Аби равчани краще орієнтувалися у тому, як, відповідно до нового закону “Про місцеві вибори” тепер ставатимуть депутатами міської ради, на шпальтах “Прикордоння” вміщено уривок аналітичної статті працівників Українського центру суспільних даних для інтернет-видання “Українська правда”.

Хто ким є з 5 кандидатів на посаду міського голови Рава-Руської та які їхні шанси на перемогу, – читайте у публікації “Хто стане новим мером Рави?”

Окрім виборів до Рава-Руської міської ради мешканці міста обиратимуть своїх представників і до Жовківської районної та Львівської обласної ради. Хто кандидує тут – дідзнаєтесь у матеріалах “Від Рави в обласну раду балотуються львів’яни” та “Депутатів в районну раду равчани обиратимуть  дев’яти кандидатів”.

Окрім “виборчих” публікацій, у  №11 (70) газети “Прикордоння” – замітка про те, як церкву у Потеличі ледь не спалила блискавка, про зустріч рава-руських волонтерів у волонтерами зі зони АТО та скромне відзначення 560-річчя Рави-Руської.

Також читачі дізнаються про те, що пологове відділення у Раві-Руські відновило повноцінну роботу.

“Свіжий” номер газети “Прикордоння” можна знайти у книгарні “Берег”, кіоску “Могорич” та у розповсюджувачів преси на Малому ринку Рави-Руської.

 

 

 

Comments

comments