800 гривень допомоги на поховання

Рава-Руська міська рада ухвалила рішення про надання матеріальної допомоги на поховання жителям міста, які не працюють.

Так, відповідно до рішення, розмір допомоги на поховання померлого складатиме 800 гривень. Раніше допомога на поховання для непрацюючих мешканців міста складала 150 гривень. 

Крім того, депутати затвердили положення про порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалась поховати померлого. Відповідно до положення, допомога на поховання таких осіб надається за останнім місцем проживання померлого протягом трьох місяців після її смерті, встановленому на день її смерті. 

Допомога на поховання не виплачується у разі смерті особи, яка перебувала на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), крім випадків, коли поховання здійснюється виконавцем волевиявлення або особою, яка зобов’язалася поховати померлого.

Для того, щоб отримати допомогу на поховання, потрібно подати особисту заяву, довідку про смерть для отримання одноразової допомоги на поховання, копії свідоцтва про смерть, копії свідоцтва про поховання, довідки з останнього місця проживання померлої особи з підтвердженням факту її проживання на території Рава-Руської міської ради до дня смерті, розрахунково-грошові документи, що підтверджують факт здійснення оплати (товарний чек, прибутковий касовий ордер та інші), паспорт чи інший документ, що підтверджує особу виконавця волевиявлення померлого, копії ідентифікаційного номера особи, що звернулася по допомогу. 

Рішення про надання матеріальної допомоги ухвалюватиме виконавчий комітет Рава-Руської міської ради.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №9 (68) від 15 серпня 2015 року

Comments

comments