Там, де влада не може справитися з непідкотрольними активістами, там іде зв’язок із криміналітетом, – Цимбалюк

Реформа правоохоронних органів провалилася, а в Україні знищена оперативна робота.

Про це під час прес-конференції повідомив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк, коментуючи ситуацію з почастішанням нападів на громадських активістів, інформує прес-служба регіонального партосередку.

За словами очільника «Батьківщини» Львівщини, зловмисників, які нападають на громадських активістів навряд чи покарають.

«Реформа правоохоронних органів провалилася. «Нові обличчя», які приїхали з-за кордону, зруйнували все, а взамін нічого не побудували. Також прослідковується дуже неприємна річ – владі все це вигідно. Там, де влада не може справитися з непідкотрольними журналістами й активістами, там іде певний зв’язок із криміналітетом. Через те ми не бачимо гучних заяв керівників правоохоронних органів, що вони беруть на себе зобов’язання розкрити цей злочин. Про те, що будуть негайно створені посилені слідчо-оперативні групи. Немає заяв керівництва держави і що найстрашніше – немає розкриття цих злодіянь», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик переконаний, що відсутність оперативної інформації породжує такі злочини.

«Львів завжди був непростим з точки зору криміногенної ситуації, але володіння інформацією завжди дозволяло профілактувати подібні злочини. Маю  підозру, що хтось хоче показати Львів у міжнародному світі як місто, де немає терпимості, де порушуються права людини і де існує хаос… Чи розкриють злочин щодо одеського активіста Михайлика – маю великий сумнів. Навіть якщо розкриють, то не доведуть до суду, не кажучи навіть про вирок. Тому суспільству потрібно бути пильними і реагувати на такі випадки», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Comments

comments