У ювілейний рік День міста Рава знову не святкуватиме

День міста у 2015 році проведено не буде. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті Рава-Руської міської ради ще наприкінці липня.

Таке рішення прийнято у зв’язку зі складною ситуацією в Україні. 

– Ми вирішили не проводити концерту на площі Вічевій, на великій сцені. Натомість розглядаємо варіант святкування Дня міста проведенням кількох малих заходів – урочистою академією у Народному домі, проведенням спортивних змагань тощо, – розповів секретар міської ради Микола Зінько.

Водночас навчальні установи повинні були подати свої пропозиції щодо форм святкування Дня міста ще до кінця серпня, але цього так і не відбулося. Крім того, як доводиться спостерігати, у другу неділю вересню, коли традиційно святкують День Рави, жодних заходів з цього приводу наразі також не передбачено.

Нагадаємо, День міста у Раві-Руській у 2014 році також не було проведено. Причиною тоді теж була війна на Сході України, складна внутрішньо-політична ситуації в Україні.

Цього ж року Рава-Руська святкує ювілей – 560 років.

Зазначимо, що у попередні роки святкування Дня міста у Раві-Руській відбулося повністю за позабюджетні кошти. Так, до прикладу, востаннє, коли це свято було проведено, у 2013 році, його вартість, за інформацією «Прикордоння», склала 10 тис. доларів, що на той час складало понад 80 тис. грн. Тоді з міського бюджету також не було витрачено жодної копійки, а на сцені, встановлені на площі Вічевій, виступили такі відомі музичні виконавці як скрипаль Олег Кульчицький та гурт «Мері», у 2012 році – гурт «Дзідзьо», а святкування Дня міста закінчувалося святковим феєрверком.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №10 (69) від 11 вересня 2015 року

Comments

comments