Військові не зможуть купувати алкоголь на території Рави-Руської

У Раві-Руській заборонили продавати алкоголь та слабоалкогольні напоїв військовослужбовцям. Про це йдеться на офіційній сторінці Рава-Руської міської ради в мережі Інтернет.

Причиною ухвалення такого рішення стало звернення  керівництва одного з військових формувань до Рава-Руської міської ради. Це пов’язано із складною суспільно-політичною ситуацією в державі, а також із зростанням випадків травматизму, порушень правил несення служби, конфліктних ситуацій у службовий та позаслужбовий час внаслідок зловживання алкогольними напоями.

Так, відповідно до рішення виконавчого комітету  від 24 липня, алкоголь та слабоалкогольні напої заборонено продавати особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування. Ознакою військовослужбовців буде військова форма, у яку особи будуть одягнуті коли намагатимуться придбати алкоголь, а також озброєння.

Алкоголь заборонено продавати у всіх торговельних закладах, кафе-барах, магазинах та автозаправках, які розташовані на території Рави-Руської.

Захар Негода, газета “Прикордоння” №9 (68) від 15 серпня 2015 року

Comments

comments