Конкурс для равчан з нагоди ювілею Рави-Руської!

З нагоди ювілею Рави-Руської газета «Прикордоння» спільно з Рава-Руською міською радою оголошують конкурс-вікторину «Чи знаєте ви своє місто?».

У трьох номерах газети буде опубліковано певну кількість запитань про Раву-Руську, укладені істориком та краєзнавцем Ярославом Серкізом, на які потрібно буде відповісти. Усі учасники конкурсу-вікторини незалежно від результатів отримають подарунки із символікою та зображенням рідного міста – блокноти, горнята, путівники та поштові листівки. Переможці, окрім цього, отримають також спеціальний приз.

Запитання першого туру вікторини «Чи знаєте Ви своє місто?»

  1. Що у назві міста означає слово «Рава»?
  2. Чому у назві нашого міста появилося слово «Руська» і що воно означає?
  3. Яку територію займає наше місто, скільки у ньому мешканців?
  4. Яка довжина річки Рата – лівої притоки Західного Бугу (басейн Вісли)?
  5. Яка висота над рівнем моря гори Вовковиці?
  6. Що означає слово «Рата»?
  7. Коли у Раві-Руській збудована перша дерев’яна церква?
  8. Коли збудована церква св. Юрія?
  9. У які роки на ріці Раті існувала паперова фабрика (папірня)? Яка з вулиць міста мала назву «Папірня»?

Відповіді на запитання вікторини читачі можуть надіслати на електронну скриньку prykordonnya@meta.ua або pressrava@gmail.com, на поштову адресу м. Рава-Руська, а/с №1 або приватним повідомленням адміністратору групи «Рава-Руська інформаційна» у соціальній мережі «Вконтакті» (vk.com/ravaruskainformacijna) та Facebook (facebook.com/RavaRuskaInformacijna). Відповіді на запитання варто пронумерувати, а також вказати ваше прізвище, ім’я та контактний номер телефону. Після надсилання листа на електронну пошту впродовж одного дня вам надійде лист із підтвердженням участі у вікторині.

Comments

comments