Рейтинг депутатів Рава-Руської міської ради, 100 днів “мерства” Миколи Зінька, – вийшов №10 (69) газети “Прикордоння”

У п’ятницю вийшов новий номер інформаційно-аналітичної газети “Прикордоння”. У №10 (69) від 11 вересня читачі мають змогу ознайомитися з діяльністю місцевих обранців у рейтингу депутатів Рава-Руської міської ради шостого скликання.

Також читачі зможуть ознайомитися з результатами роботи на посаді секретаря міської ради в.о. міського голови Миколи Зінька у перших 100 днів його діяльності.

У “свіжому” номері газети – низка публікацій зі святкування у Раві Дня Прапора та Дня Незалежності України. Зокрема, про посвячення нового прапора та встановлення позолоченого тризуба на флагштоці, що на площі Вічевій, про нагородження подяками равчан-учасників АТО, а також про те, як парафіяни міста відзначили гоовне державне свято України.

Як у кварталі по вул. Липник у Раві “загубилися” дві земельні ділянки, які через багато років виділили громадянам, – читайте у рубриці “Земля”.

Також у “вересневому” номері “Прикордоння” читачі мають змогу прочитати про відкриття першої комунальної аптеки у Раві-Руській, яка стала спадкоємицею найстарішого аптечного закладу міста з 110-річної історією, а також про те, що у ювілейний рік День міста у Раві знову не відзначатимуть.

Ознайомитися з №10 (69) газети “Прикордоння” читачі у книгарні “Берег”, кіоску “Могорич” (біля старої “Рукавички”) та на Малому ринку міста.

Comments

comments