Трьохрічні равчани зібрали майже 6 тис. грн. для учасників АТО

21 червня у актовому залі Рава-Руського ліцею відбувся благодійний концерт зі збору коштів для равчан-учасників АТО.

Організаторами концерту були керівник хореографічної студії «Оксамит» Оксана Яськів та керівник танцювального колективу «Іскринка» Ярина Грень.

– Метою проведення свята стало бажання підтримати наших земляків, які перебувають у зоні АТО, – розповіли організатори. – Для цього ми залучили дітей, аби показати їм приклад виявлення добра та допомоги. 

Участь у концерті взяли діти різного віку – від трьох до тринадцяти років. Підготовка до проведення концерту тривала місяць. 

Зі словами подяки до людей, які прийшли на концерт, звернулася волонтер Наталія Шуль.

– Велике спасибі усім мешканцям Рави-Руської, які долучились до збору коштів нашим воїнам. Народ і армія повинні бути разом, надія лише на нас самих, – зазначила організатор.

Перед глядачами виступили учасники запрошеного  танцювального колективу «Краплинка» з села Чижин Пустомитівського району. Вони виконали танцювальні номери «Черевички», «Кантрі» та «Дроботята».

Бурхливими оплесками зустріли глядачі діток із хореографічної студії «Оксамит». Танець під назвою «Карапузи» запам’ятався яскравими костюмами, безтурботністю та артистичністю у виконанні наймолодших учасників концерту.

Яскравим доповненням свята став подарований прапор із побажаннями наших земляків, які перебувають у зоні АТО. Вручив його равчанин Володимир Басай, який повернувся зі зони ведення бойових дій.

– Дякую людям, які всіляко допомагають, дітям, чиї малюночки гріють душу, – все це має неабияке значення для нас, – зазначив захисник Вітчизни.

Соломія Басараб подарувала пісню «Сто відстоків щастя», а Софії Лещишин виконала пісню «Моя Україна».

Колектив Рава-Руської школи-інтернату «Іскринка» виконав танці «Козачок», «Гуцульський танок», які супроводжувалися бурхливими оплесками та усмішками  глядачів.

– Кожна людина має залишати по собі частинку добра. Творіть добро, бо добро мусить жити серед нас, – звернувся до глядачів о. Роман Улицький.

Концертна програма не обмежилась лише виступами дітей. Глядачі побачили танцювальний номер дорослих учасниць хореографічної студії  «Оксамит», які виконали один із різновидів фітнесу – «Зумба».

Ансамбль ударних інструментів Рава-Руської дитячої музичної школи подарував композицію «Текіла».

Концерт завершився словами пісні « Ти, Україну благослови…» у виконанні Ярини Грень, під час звучання якої усі учасники вийшли на сцену та прощалися з глядачами.

На завершення Оксана Яськів подякувала всім присутнім за чудову атмосферу та той внесок, який залишили у скриньці, щоб підтримати бійців АТО.
Під час концерту було зібрано 5 тис. 700 грн. Їх передали волонтерам, кошти будуть використані на придбання автомобіля для потреб рава-руських бійців у зоні АТО.

Влада Ковальчук,
член гуртка журналістики Рава-Руського МБДЮТ

Comments

comments