Леонід Кучма подарував музичній школі піаніно

Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» подарував Рава-Руській дитячій музичній школі нове піаніно.

Так, 23 січня музичний інструмент було доставлено до навчального закладу. На звернення міського голови Рави-Руської Ірини Верещук до другого Президента України Леоніда Кучми, благодійний фонд його імені вже через кілька днів зробив такий подарунок.
– Потреба у новому піаніно у  нас була вже давно, – розповів директор Рава-Руської дитячої  музичної школи Валерій Самбульський. – Більшість наших музичних інструментів вже давним-давно вичерпали свій ресурс, двічі повинні були б бути списаними. Тому такий подарунок, хоч і був несподіваний, але дуже
необхідний. 

Піаніно американської марки Essex білого кольору, виго товлене в Китаї. Його орієнтовна вартість – 82 тисячі гривень. Його встановили у концертному залі музичної школі. За словами директора, тепер піаніно від Президента буде головним інструментом на всіх академічних концертах.

Тепер же у музичній школі сподіваються, що справа із оновленням музичних інструментів у закладі відбуватиметься частіше, не в останню чергу саме завдяки меценатам та благодійним організаціям.

– Було б непогано, якби у нас були б ще принаймні один хороший баян та акордеон, а також два фортепіано, які можна було б використовувати на конкурсах, концертах та урочистостях, – додав Валерій Самбульський. – Сподіваємось, наші мрії здійсняться.

 

Руслана Матушик,
член гуртка журналістики Рава-Руського МБДЮТ, газета “Прикордоння” №2 (61) від 14 лютого 2015 року

 

 

Comments

comments