Бійці АТО з Рави питимуть воду, привезену з їхньої малої Батьківщини

Для равчан-бійців АТО, які воюють на Сході України, волонтери відправили пляшки із цілющою водою з джерела Марусі, що у селі Заглині.

Так, близько трьох місяців тривав збір п’ятилітрових пляшок – саме у них набирали воду з джерела. Загалом вдалося зібрали і відправити 400 пляшок – 2 тис. літрів цілющої води.

– Найбільше пляшок зібрали учні рава-руських школи-гімназії та школи №2, – розповів ініціатор акції Юрій Пилипишин. 

Пляшки з водою відправили бійцям 24-ї механізованих бригади у Лисичанськ, що у Луганській області. 

– Хлопцям було дуже приємно, адже ця вода привезена з дому, – зазначив равчанин, начальник відділу всебічного забезпечення командного пункту штабу 24-ї бригади, майор Валерій Левченко. – Дякуємо всім, хто долучився до організації цієї акції!

Незважаючи на те, що великих матеріальних ресурсів для того, аби знайти чи придбати пляшку не потрібно, равчани доволі пасивно відгукнулися на заклики, – відзначають ініціатори та організатори. Попри це, збирати пляшки і згодом відправляти їх з цілющою водою від Марусі вони і надалі продовжуватимуть. Про те, як часто це відбуватиметься, залежить саме від небайдужих равчан.

Нагадаємо, порожні пляшки потрібно проносити до кафе «Гарбузова хатка», що розміщується у центрі Рави-Руської ліворуч від супермаркету «Рукавичка» по вул. Є.Коновальця.

Тарас Левко, 
газета “Прикордоння” №6 (65) від 6 червня 2015 року
 

Comments

comments