Cкільки літрів цілющої води відправили равчанам у зону АТО та скільки і за що равчани платитимуть податку на нерухоме майно, – вийшов №6 (65) газети “Прикордоння”

6 червня світ побачив черговий номер інформаційно-аналітичної газети Рави-Руської “Прикордоння”. У №6 (65) читачі дізнаються про те, як відбувалося встановлення меморіальної дошки загиблому в АТО равчанину Володимирові Збишку, зокрема, хто був ініціатором, яка її вартість та хто з равчан, які зараз воюють на Сході України, урочисто відкрив дошку.

Депутати Рава-Руської міської ради з другої спроби таки ухвалили рішення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Які, зрештою, ставки податку встановили місцеві обранці, скільки і за яку площу квартири чи будинку платитумуть равчани та юридичні особи, а також хто звільняється від сплати податку – у “свіжому” номері “Прикордоння”.

Також читачі “Прикордоння” у №6 (65) дізнаються про те, як рава-руські медсестри стали одними із кращих у області, скільки літрів цілющої води з джерела Марусі у Заглині відправили бійцям-равчанам у зону АТО та про те, як равчани та гості міста відтепер краще знатимуть історію міста завдяки встановленню стендів у рамках проекту “Захистимо пам’ять…”.

Хто з юних равчан завоював друге місце на чемпіонаті Європи з кіонкушинкай карате, скільки тепер платитимуть батьки за харчування дітей у дитячих садках Рави-Руської та як знайти ще одне цілюще джерело неподалік “Марусі” у Заглині – читайте на сторінках “Прикордоння”.

Крім того, у рубриці “Сусідонька” – розмова із замківчанкою Любов’ю Білик, а також читайте розповідь про те, яким була діяльність Магерівської філії Рава-Руської дитячої музичної школи за 25 років її існування та які випускники і викладачі і у ній навчалися та працювали.

Доктор філософії, краєзнавець Ярослав Серкіз у №6 (65) “Прикордоння” підготував розповідь про всесвітньо відому оперну співачку Євгенію Зарицьку, яка народилася і перші роки свого життя прожила у Раві-Руській.

У “спортивній” рубриці газети – репортаж з матчу чемпіонату Львівської області серед команд другої ліги між “Локомотивом” (Рава-Руська” та “Стартом” (Батятичі) + результати інших матчів 3 та 4 турів і турнірна таблиця. 

Крім того, у новому номері “Прикордоння” – результати останніх матчів та турнірні таблиці чемпіонату Львівської області серед команд першої ліги, у якій виступають команди Гійче та Добросина, а також – вищої ліги чемпіонату Жовківського району, де грають команди Магерова, Синьковичів, Кам’янки-Липника/Потелича, Волиці, Річок і Забір’я.

Газету “Прикордоння” вже можна знайти у книгарні “Берег” (м. Рава-Руська, вул. Грушевського – навпроти каплички), у розповсюджувачів преси на Малому ринку Рави-Руської та у кіоску “Могорич” неподалік “старої” “Рукавички”.

Comments

comments