На Жовківщині відновили церкву

У селі Гряді Жовківського району завершили ремонтні роботи з відновлення церкви.

Про це повідомила прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

З нагоди храмового празника та завершення ремонтних робіт у церкві св. муч. Параскавії, до Гряди завітав єпископ Сокальсько-Жовківський Преосвященний владика Михаїл, Єпископ Сокальсько–Жовківський,. Разом з отцем-деканом Ігорем Боднаром, адміністратором храму о. Михайлом Підлипним та запрошеним духовенством він звершив Архиєрейську Божественну Літургію.

Крім того, єпискрп  рукоположив у дияконив двом випускникам Тернопільської та Івано-Франківської духовних семінарій.

СВІТЛИНИ

«Коли ми розважаємо над своїм життя, то думаємо, що в ньому є найважливіше, а також підбираємо для себе різні вартості. Проте, я хочу запропонувати, щоб ми обрали для себе Церкву… бо Церква, це життя, в Церкві є Бог, в Церкві існує Добра Новина, якої ми хочемо стати учасниками…

…коли ви зустрічали мене, то втішаючись своєю церквою, ніби хотіли цією радістю поділитися та її побільшити. А своїми молитвами скласти Богові велику вдячність за Його щедрі дари» – зі слова Преосвященного Владики Михаїла.

Декан Дублянський о. Ігор Боднар зачитав Грамоту Правлячого Архиєрея Михаїла (Колтуна) для адміністратора храму о. Михайла Підлипного та парафіян, виражаючи подяку за їхню працю, жертовність та старання вкладені для проведення віднови храму.

Нововисвячені диякони склали слово вдячності Господу Богові, Преосвященному Владиці Михаїлу та своїм батькам за отримані дари: життя, покликання та рукоположення.

Владика прочитав молитву на відновлення храму та процесійно обійшовши навколо храму окропив його та вірних, уділяючи Архиєрейське благословення.

Comments

comments