У костелі перебувала копія відомої ікони

29 та 30 червня у римо-католицькому костелі св. Йосифа Обручника у Раві-Руській відбулося паломницьке перебування копії образу Ісусового Милосердя.

Образ Ісусового Милосердя – це ікона, яку шанують в Римо-католицькій церкві. Цей образ є одним із елементів шанування Божого Милосердя і церковного свята, який відзначається в Римо-католицькій церкві у першу неділю після Пасхи.

22 лютого 1931 року Ісус Христос у Вільнюсі явився сестрі Фаустині у монаршій келії полоцького монастиря Згромадження Матері Божої Милосердя. Вона побачила Господа Ісуса, вдягненого у білий одяг. Одна рука була піднесена вгору, благословляючи, а інша доторкалася одягу на грудях. З відхиленої тканини на грудях виходили два великі промені, один червоний, а інший – блідий. Ісус їй сказав: «Намалюй образ, згідно малюнку, який бачиш, з підписом: Ісусе, я довіряю Тобі».

Сам образ було виконано у травні 1934 року. А через 10 років, у 1944 році його копію було виконано для Санктуарію Божого Милосердя у місті Кракові. Саме ця копія, яка є однією з найвідоміших, і побувала в Раві-Руській. 29 червня о 18.30 год її привезли до костелу св. Йосифа.Парафіяни та мешканці міста могли помолитися до копії образу Ісусового Милосердя, притулитися до нього і поцілувати його. 

Наступного дня, 30 червня, о 15.00 год у костелі відбулася спільна молитва, після неї – урочиста Служба Божа та прощання з образом.

– Ця копія образу Ісусового Милосердя подорожує по Львівській Архідієцезії. Тож 29 та 30 червня черга її приймати випала і нам, – розповів настоятель костелу св. Йосифа у Раві-Руській о. Ян Весельський.

газета “Прикордоння” №4 (75) від 5 липня 2016 року

Comments

comments