Порошенка не пропускали через “Раву-Руську”

Народний депутат Петро Порошенко пізно ввечері 27 травня перебував на пункті перетину державного кордону “Рава-Руська”.

Про це повідомила “Українська правда” з посиланням на власне джерело уДержавній прикордонній службі, народну депутатку Ірину Геращенко, заяву на сайті партії “Європейська солідарність”

“29-30 травня 2022 року лідер партії “Європейська Солідарність”, пʼятий президент Петро Порошенко в складі парламентської делегації України візьме участь у щорічному засіданні Парламентської асамблеї НАТО.

31 травня – 1 червня 2022 року Петро Порошенко візьме участь у засіданні Конгресу та Саміті Європейської народної партії (ЄНП), однієї з найбільших політичних родин в рамках Європейського Союзу”.

Прикордонники підтвердили в коментарі УП, що Порошенко перебував близько 23:45 на території КПП “Рава-Руська”.

Геращенко повідомила, що прикордонники відмовили Порошенку в праві виїхати за кордон, посилаючись на розпорядження. У “Євросолідарності” стверджують, що в них є розпорядження про відрядження Порошенка за підписом голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Геращенко додала, що це свідчить про наявність “чорних списків” у владі, бо склад делегації для участі в парламентській асамблеї НАТО був затверджений заздалегідь, і решті делегатів прикордонники дозволили виїхати.

У партії анонсували кілька днів тому, що експрезидент має плани щодо зустрічей і роботи за кордоном.

Фото Слово і Діло

Comments

comments