Протягом пів доби на Жовківщини трапилось дві пожежі

21 жовтня о 16:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу с. Нова Скварява Жовківського району. Пожежа виникла в цегляному житловому будинку.

До місця події негайно виїхали рятувальники 17-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Жовква та місцевої пожежної команди с. Добросин . На момент прибуття вогнеборців до місця виклику, весь дах був охоплений вогнем. Не гаючи часу рятувальники приступили до проведення робіт з ліквідації загорання. О 17:17 вогнеборці локалізували пожежу, та о 17:35 повністю ліквідували. Внаслідок пожежі вогнем знищено дах будинку та 2 т сіна.

На пожежі ніхто не постраждав.

А вже сьогодні, 22 жовтня, о 06:30 год, до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Крехів на вул. Шевченка, 39 Жовківського району. Пожежа виникла в цегляній літній кухні, розміром 5х10 м.

На місце події негайно були направлені пожежно-рятувальні підрозділи місцевої пожежної команди с. Добросин та 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Жовква.

На момент прибуття рятувальників до місця виклику, весь дах був охоплений вогнем. Не гаючи часу, вогнеборці приступили до проведення робіт з ліквідації загорання.

Як з’ясувалось на місці, в літній кухні проживав брат власниці, 1957 року народження. Вранці родичі, помітивши, що з вікон будівлі йде дим, одразу викликали на допомогу рятувальників. Чоловік від отруєння продуктами горіння помер.

Пожежу локалізували о 07:10 та ліквідували о 07:33. Внаслідок пожежі вогнем було знищено літню кухню та 3 т сіна.

Рятувальники запобігти подальшому розповсюдженню полум’я й не допустили його перекидання на поруч розміщену будівлю.

Обставини виникнення пожежі та причину загорання з’ясовують правоохоронці.

Comments

comments