Парасюк знову побився

В понеділок, 31 серпня, народний депутат Володимир Парасюк після прямого ефіру на телеканалі 112 затіяв бійку з депутатом із БПП Максимом Курячим, повідомив нардеп Борис Філатов.

Про це повідомляє ZAXID.net.

«Учора депутат Парасюк побив на 112-му каналі депутата з БПП Максима Курячого. Побив жорстко і цинічно, ще і надавав пенделів по одному місцю», – написав він уFacebook.

Як зазначається у коментарях, бійка сталася в коридорі телеканалу після ефіру.

Володимир Парасюк також прокоментував цей допис. «Не треба ображати моїх побратимів і принижувати нашу гідність», – написав він.

Зазначимо, Володимир Парасюк часто фігурує в сутичках зі своїми колегами. Перша сутичка з його участю сталася 4 грудня. Тоді Парасюк підійшов до місць депутатів із фракції БПП і почав висловлювати своє обурення з приводу голосування за постанову щодо керівництва комітетів. Що саме говорив новообраний депутат – невідомо, однак у відповідь деякі депутати із фракції БПП почали його штовхати. Позафракційні депутати, серед яких Дмитро Ярош та деякі інші, стали на захист Парасюка.

А влітку цього року Парасюк накинувся на нового очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова, – повідомляє ZAXID.net.

Фото http://www.e-news.su/

 

Comments

comments