Біля Жовкви облаштували ще одну транспортну розв’язку

У межах “Великого будівництва” тривають оботи із влаштування кільцевої транспортної розв’язки на пересіченні автомобільних доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир- Волинський – Червоноград – Жовква.

Як зазначив начальник служби автомобільних доріг Львівщини Олег Береза, до цього часу на зазначеному перехресті головною дорогою була міжнародна траса Тернопіль – Львів – Рава-Руська.

Однак, через постійне зростання інтенсивності руху транспорту у бік Червонограда і Рави-Руської та у зворотніх напрямках спостерігалося суттєве зниження пропускної здатності на пересіченні доріг Р-15 та М-09.

Відповідно, така ситуація призводила до утворення заторів, тому тепер для проїзду даного перехрестя потрібно значно більше часу, ніж кілька років тому. Для того, щоб уникнути ускладнень в русі транспорту, було прийнятим рішення змінити схему організації дорожнього руху. Тобто, після проведення ремонтних робіт, автомобілі проїжджатимуть це перехрестя за принципом «кругового руху».

Така схема (транспортна розв’язка типу “кільце”) дозволить підвищити рівень безпеки та комфортності для учасників дорожнього руху. Наразі шляховики зрізають зношений шар асфальтобетонного дорожнього покриття на підходах до майбутньої транспортної розв’язки. Це буде освітлена кільцева транспортна розв’язка, діаметром 24 метри.

 

Comments

comments