У школи Жовківщині закупили майже 1,5 тисячі парт, які не відповідають стандартам

Жовківський районний суд підтримав клопотання прокуратури та продовжив термін досудового розслідування у справі про закупівлю невідповідних меблів для Нової української школи відділом освіти Жовківського району. Розслідування щодо службової недбалості посадовців РДА продовжили до січня 2022 року.

Про це з посиланням на ухвалу суду від 7 липня 2021 року повідомило Інтернет видання «Наші гроші. Львів».

Розслідування у цій справі поліція веде вже рік – кримінальне провадження було відкрите у липні 2020 року. На думку слідчих, працівники відділу освіти Жовківської РДА у 2018 – 2019 рр. закупили шкільні меблі, що не відповідають вимогам ДСТУ.

За матеріалами справи відомо, що рахункова палата під час перевірки виявила 1455 одномісних учнівських столів, у яких кут нахилу стільниці стола не відповідає державним стандартам. Таким чином, ці шкільні меблі не можуть використовувати учні.

У період з 2018-2019 років Жовківський відділ освіти провів три тендери для закупівлі шкільних меблів на суму близько 4 млн грн. Переможцем було обрано ТОВ «Мірос груп», яке, за інформацією видання, неодноразово отримувало штрафи від АМКУ за фіктивну конкуренцію та тендерні махінації під час закупівлі шкільних меблів. Востаннє фірму оштрафували на 136 тис.грн.

Інтернет-видання зазначає, що фірма є найбільшим постачальником шкільних меблів на Львівщині, з 2017 по 2019 отримала державних замовлень на суму близько 12,4 млн грн. Найбільше державних замовлень фірма отримала в 2019 році – 6 млн грн.

Меблі, що постачає підприємство, виробляє ТОВ «Торговий дім «Аншар», офіційним представником якого і є «Мірос Груп». При цьому, «Аншар» є основним виробником меблів для НУШ не лише на Львівщині, і не лише львівська поліція звернула увагу на їхні меблі, – повідомили «Наші гроші. Львів».

Фото для ілюстрації

 

Comments

comments