На одне місце депутата у Жовкві претендують 12 кандидатів

Поділитись

На виборах у Жовківську міську раду мешканці Жовківської ОТГ обиратимуть 26 депутатів з 314 кандидатів, яких висунули 14 партій.

Від «Української Галицької Партії» у депутати Жовківської міської ради балотуються підприємець Підсосний Андрій Васильович (перший кандидат), керуючий філії «Ощадбанку» Пилипець Юрій Васильович, виконавчий директор ТОВ «ВАМ АГРО» Великий Андрій Ярославович, лікар-гастроентеролог Жовківської районної лікарні Бакум Анна Павлівна, підприємці Шняк Віталія Романівна, Щерба Іван Богданович, директор Жовківського водоканалу Швай Тадей Іванович, завідувач відділом ДІАЗ міста Жовкви Іванишин Тарас Зіновійович, бухгалтер дитсадка Великих Грибовичів Процайло Христина Мирославівна, підприємиця Сувала Христина Володимирівна, лікар-хірург Жовківської лікарні Жук Роман Іванович, підприємець Бакум Михайло Михайлович, директор ТЗОВ «Зорепад» Федина Петро Володимирович, завідувачка відділом ДІАЗ у Жовкві Плечій Катерина Валентинівна, економіст ТзОВ «ВАМ АРГО» Войтенко Людмила Михайлівна, підприємці Цибульський Василь Орестович та Пучич Юрій Володимирович, оператор КНС Жовківського водоканалу Біловус Андрій Михайлович, директор КП «Витязь» Скоропад Галина Володимирівна, завідувачка аптеки ТОВ «Декада-2000» Гах Марія Йосипівна, підприємець Бакум Назар Романович, косметолог Притула Ірина Володимирівна, тимчасово безробітна Шимикович Галина Романівна, слюсар-електрик на автосервісі Бранець Юрій Михайлович, тимчасово безробітна Ступницька Соломія Михайлівна, головний економіст відділу «Ощадбанку» Швед Оксана Романівна.

Кандидатами від Народного Руху України стали підприємеці Дорош Іван Іванович (перший кандидат), Мариняк Ігор Григорович, пенсіонер Качмар Микола Іванович, підприємиця Дорош Марія Андріївна, методист відділу культури, молоді і спорту Жовківської РДА Парамонова Наталія Михайлівна, військовий пенсіонер Суханов Юрій Миколайович, тимчасово безробітні Кулявець Василь Михайлович, Майба Наталія Богданівна, виробник бетонних кілець Рубель Богдан Сергійович, касир ФК «Октава фінанс» Тимофієнко Христина Юріївна, провідний інженер Жовківського управління водного господарства Ях Любов Іванівна, секретар-діловод Мокротинської сільської ради Гевак Іванна Тадеївна, викладач-доцент Львівського національного аграрного університету Мазур Ігор Богданович, завідувачка Народного дому села Волі-Висоцької Подольська Віра Богданівна, директор Народного дому села Нової Скваряви Цибульський Ігор Ярославович, тимчасово безробітний Марушка Михайло Васильович, фармацевт аптеки «Арта» Пусярська Марта Ігорівна, підприємець Гасин Іван Володимирович, механік з випуску ТЗ у компанії «Стеко» Кісіль Іван Михайлович, тимчасово безробітна Свирид Леся Михайлівна, вчитель Любельської школи Коцько Богдан Васильович, вчителька Туринківської школи Вус Олександа Богданівна, пенсіонер Макогін Микола Степанович, тимчасово безробітний Ях Василь Михайлович, фельдшер у Центрі екстреної медичної допомоги Смага Марія Богданівна, директор ПП «Овочівник» Білаш Іван Іванович.

Кандидатами від ВО «Свобода» стали тимчасово безробітний Юрдига Богдан Володимирович (перший кандидат), директор ПП «Інтертранс» Масола Андрій Володимирович, заступниця керуючої справа, навчальник відділу комунального майна Жовківської районної ради Савіцька Зоряна Михайлівна, водій-інкасатор «Ощадбанку» Питель Ігор Кирилович, заступниця начальника відділу комунального майна Жовківської районної ради Орищин Любов Василівна, лісничий Зіболківського лісництва Купецький Роман Васильович, сільський голова Любелі Чернюх Василь Теодозійович, головний спеціаліст відділу регулювання земельних відносин департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Стара Тетяна Володимирівна, вантажник у ПП «ІВА-Плюс» Мазурик Василь Володимирович, заступниця директора Крехівської школи Войтик Мирослава Йосифівна, директор ТЗОВ «Рибальський край» Кащишен Петро Іванович, підприємець Сенцюк Андрій Ярославович, пенсіонер Сторожук Роман Ярославович, провідний бухгалтер Жовківської філії ДЕД Перепелиця Наталія Михайлівна, вчителька Деревнянської школи Домальчук Зоряна-Іванна Михайлівна, директор ТзОВ «Бутляр» Бутляр Євген Феодозійович, майстер лісу Зіболківського лісництва Онисько Ігор Степанович, вчителька Кулявської школи Фещин Марія Василівна, директорка Мокротинської школи Добрусь Галина Степанівна, начальник технічного відділу ТОВ «Профіт М» Юрга Володимир Михайлович, підприємець Кунтий Юрій Романович, пакувальник у ПП «РВК» Фреш Айдіес» Сиклівець Софія Богданівна, оператор ліній у ФОП «Морозович» Прокуда Сергій Ярославович.

ВО «Батьківщина» представляють головний бухгалтер Жовківського лісгоспу Кожушко Микола Петрович (перший кандидат), підприєміці Чепіль Роман Володимирович, Ліпар Юрій Юрійович, Ситнік Марія Ігорівна, директорка Жовківської районної бібліотечної системи Довгань Марія Олексіївна, завідувач відділенням Жовківської районної лікарні Яковук Юрій Васильович, прессекретар Жовківського лісгоспу Муравська Галина Володимирівна, директорка Жовківської школи №2 Канюка Мирослава Володимирівна, керівник ДРВ Львівського обласного лабораторного центру Тутік Ігор Леонідович, директор Крехівської школи Крук Володимир Левкович, головний державний ревізор-інспектор ГУ ДПС у Львівській області Бішко Андрій Володимирович, секретар у Мацошинській сільській раді Сорока Марія Романівна, тимчасово безробітна Слука Світлана Романівна, касир банку «Аваль» Серкіз Марія Ігорівна, директор Деревнянської школи Майдан Андрій Іванович, підприємець Липницький Павло Михайлович, реєстратор Жовківської районної лікарні Кулявець Людмила Михайлівна, завідувачка дитсадка Замочку Боруц Іванна Степанівна, провідний спеціаліст Жовківського лісгоспу Левочко Роман Миколайович, заступник директора Любельської школи Гарасимчук Володимир Ярославович, секретар у Глинській сільській раді Кісіль Ольга Володимирівна, спеціаліст Жовківського ЦНАП Скоропад Марія Євстахіївна, тимчасово безробітний Годованський Ярослав Михайлович, директор Жовківського шахово-шашкового клубу «Дебют» Лесик Петро Стефанович, бібіліотекар села Куляви Прімко Оксана Василівна, землевпорядниця Мокротинської сільської ради Кунта Оксана Степанівна.

Список «Європейської Солідарності» очолила помічник-консультант народного депутата України Щур Надія Степанівна (перший кандидат). Також у списку кандидатів у депутати є лікар-уролог Жовківської лікарні Діденко Тарас Васильович, підприємець Креховець Зіновій Мар’янович, директорка Новоскварявської школи Данилів Ольга Олексіївна, вчитель Сопошинської школи Арнаутов Юрій Анатолійович, хірург Жовківської лікарні Бліхарський Юрій Зіновійович, завідувачка Народного дому Деревні Мавдрик Мирослава Романівна, науковий співробітник ДІАЗ м. Жовкви Звір Руслан Васильович, директорка Жовківського центру дитячої та юнацької творчості Чурій Ірина Степанівна, завідувачка дитсадка №2 Жовкви Зуб Світлана Йосипівна, начальник Жовківського відділення «Приватбанку» Пилипець Володимир Васильович, завідувачка Народного дому Мокротина Левус Ірина Ярославівна, начальник відділу освіти Жовківської РДА Коваль Михайло Стефанович, завідувачка Народного дому Старої Скваряви Дорота Марта Володимирівна, голова Зіболківського сільської ради Гусак Олег Миронович, старший державний ревізор-інспектор ГУ ДПС у Львівській області Гнідець Павло Іванович, механік ПП «Рома» Дяк Василь Ярославович, підприємиця Марцішаускайте Тетяна Петрівна, менеджер з написання проєктів Зіболківської сільської ради Бішко Ірина Михайлівна, голова фермерського господарства Черник Іван Михайлович, адвокат у АО «Потинський та партнери» Ящинський Андрій Леонідович, директорка Воле-Висоцької школи Іванець Христина Михайлівна, молодша наукова співробітниця інституту історії церкви РО «УКУ УГКЦ» Лупій Ольга Ігорівна, підприємиця Паска Іванна Василівна, начальник відділу у ТЗОВ «Технокап УА» Сало Ігор Михайлович, тимчасово безробітна Колачник Оксана Петрівна.

«УДАР» представляють головний спеціаліст Жовківського бюро безоплатної правової допомоги Нікітіна – Базилевич Мирослава Іванівна (перша кандидатка), спеціалістка відділу освіти Жовківської РДА Сліпець Стефанія Юріївна, підприємець Козакевич Юрій Северянович, директор Жовківської школи №1 Шевчук Ігор Степанович, військовий пенсіонер Шульга Олександр Григорович, завідувачка бібліотеки Жовківської школи №1 Ящук Катерина Федорівна, офіцер відділу Західного територіального управління військової служби Стадницький Тарас Богданович, провідний інженер-механік Жовківської ДЕД Шай Володимир Петрович, професор кафедри Львівського торговельно-економічного університету Пелик Леся Василівна, інженер ПАТ «Київстар» Костюк Петро Миколайович, вчитель Жовківської школи №2 Ковальський Тарас Володимирович, бібілотекарка Жовківської школи №2 Ложинська Марія Романівна, вчителька Мацошинської школи Федечко Оксана Василівна, відповідальний спеціаліст Німецької народної спілки Старко Мирон Володимирович, бібліотекарка Глинського НВК Петрань Дарія Миронівна, підприємці Кісик Євген Михайлович, Кубський Орест Зіновійович, бібліотекарка Мокротинської школи Янкович Зіновія Михайлівна, вчителька Крехівської школи Червінка Ірина Іванівна, охоронець «Ен Джі Метал Україна» Лесик Андрій Михайлович, пенсіонер Мельничук Володимир Борисович, завідувачка бібліотеки Туринківської школи Фуц Марія Мирославівна, вчителька Замочківської школи Тесляк Оксана Володимирівна, тимчасово безробітні Домальчук Олег Геннадійович, Коблош Тарас Вікторович.

Кандидатами від «Громадянської позиції» стали секретар Жовківської міської ради Мазан Андрій Васильович, начальник відділення «Укрпошта» у Жовкві Кильник Вікторія Ігорівна, сільська голова Глинська Тенета Ольга Ярославівна, головний лікар амбулаторії Зіболок Парамуд Ярослав Петрович, начальник фінуправління Жовківської РДА Вус Галина Іванівна, тимчасово безробітний Дмитраш Олег Анатолійович, підприємець Мороз Віталій Олександрович, секретар Любельської сільської ради Слука Ольга Миколаївна, лікар-педіатр Жовківської лікарні Дубневич Галина Іллівна, тимчасово безробітний Яворівський Зіновій Євгенович, сільський голова Деревні Свирид Володимир Степанович, директор «БВЕ Україна Патронтаж Сервіс» Клак Олена Григорівна, президент Львівської обласної федерації кіонкушинкарате Овчар Мирослав Петрович, пенсіонер Скиба Мар’ян Дмитрович, викладачка Жовківської школи мистецтв Гарасим Тетяна Василівна, інспектор відділу безпеки ПП «Ротен» Козаченко Олег Іванович, вчителька Мокротинської школи Шкурган Марія Михайлівна, психолог Смереківської школи Самотій Марія Михайлівна, головний інженер ТзОВ «Львівальянсбуд» Микула Орест Тарасович, тимчасово безробітний Вненкевич Ігор Миколайович, голова Староскварявської сільської ради Дзюб Василь Степанович, фахівець соціальної роботи Жовківського районного центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді Бліхарська Марія Адамівна, директор КП ЖМСКК «Розточчя» Олексів Микола Володимирович, головний лікар лінійної поліклініки «Пасажирське вагонне депо Львів» Климчук Тетяна Анатоліївна, підприємець Панчишин Тарас Зіновійович, фахівець із соціальної роботи Жовківського центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді Вус Світлана Григорівна.

Партію «За майбутнє» представляють» кандидати – підприємець Костюк Іван Володимирович (перший кандидат), сільський голова Крехова Драган Микола Богданович, підприємиця Климкевич Марія Ярославівна, водія «Львівгазу» Войтович Богдан Богданович, підприємці Костюк Оксана Юріївна, Клепач Богдан Михайлович, Шумська Леся Іванівна, тимчасово безробітний Завада Олег Зіновійович, директор ПП «Жовква-тур» Шарко Надія Михайлівна, підприємець Новосад Анна Віталіївна, заступниця начальника відділу Львівського обласного центру зайнятості Ягельницька Оксана Богданівна, тимчасово безробітні Добко Андрій Романович, Купка Ольга Михайлівна, директор ПП» Марія» Стародубцев Володимир Олексійович, директор ТзОВ «Галицька деревообробна компанія» Вовк Олег Мартінович, підприємець Негела Ростислав Володимирович, електромонтер «Львівобленерго» Сірак Богдан Романович, військовий обліковець Кулявської сільської ради Полоцька Оксана Василівна, старший експерт-криміналіст Франківського відділення поліції Кріп Ольга Мар’янівна, підприємеці Білаш Іван Іванович, Башенський Андрій Богданович, менеджерка з продажу у ТзОВ «Єврокамер» Гузіль Василина Михайлівна, завідувач ФАПу у Любелі Воронова Марія Ярославівна, підприємець Іванець Роман Богданович, тимчасово безробітний Кріп Юрій Ярославович, директор центру продажів СК «Гардіан» Янушевич Євген Альбінович.

Партію «Голос» представляють координатор проєктів Центру Громадських Ініціатив – ЦЕГРІН Скоропад Богдан Ігорович (перший кандидат), консультат з ресторанного бізнесу 3D-кафе Білецький Костянтин Миколайович, вчитель Новокам’янської школи Тимців Володимир Володимирович, тимчасово безробітна Грень Марта Юріївна, диспетчер у ГУ ДСНСУ у Львівській області Вненкевич Анна Миронівна, підприємець Семочко Павло Сергійович, контролер якості у ТзОВ «Ромус поліграф» Сапрука Андрій Ярославович, фахівець Жовківського центру для сім’ї, дітей та молоді Гапон Оксана Романівна, завідувачка сектору ДІАЗ у Жовкві Гончарук Алла Юріївна, вчитель Жовківської школи №2 Демчишин Іван Володимирович, підприємці Сидор Олег Михайлович, Стичик Михайло Романович, П’єх Наталія Романівна, заступник директора табору «Росинка» Сопілко Олексій Юрійович, студентка Кухарська Марія Андріївна, підприємець Зелений Богдан Богданович, тимчасово безробітний Білецький Юрій Михайлович, інспектор ГУ ДПС у Львівській області Добровольська Оксана Ігорівна, мечендайзер у ТОВ «Промоушн Аутсорсинг» Бенько Тетяна Миколаївна, тимчасово безробітний Гладій Роман Миронович, підприємець Галан Андрій Ігорович, івент-менеджер РВК «Парк» Саджениця Микола Ігорович, пенсінерка Маїк Любов Михайлівна, перукарка салону краси «Мій стиль» Яріш Марія Володимирівна, тимчасово безробітні Букрій Володимир Іванович та Масляк Богдан Ярославович.

Від «Нашого краю» балотуються керівник ВГ с. Крута Долина Бучма Любомир Михайлович (перший кандидат), лісничий «Галсільлісу» Солтис Роман Степанович, продавець у ТОВ «Епіцентр» Розгон Лілія Романівна, завідувач школи у Рудій Крехівській Лособик Остап Мирославович, інженер комп’ютерних систем Жовківського районного дому Волошин Маріанна Володимирівна, керівник Жовківської організації УТМР Гук Степан Григорович, голова Замочківської сільської ради Щигель Марія Володимирівна, підприємець Мартинюк Ігор Миронович, пенсіонер Зазулькевич Руслан Федорович, провідний спеціаліст у справах дітей РДА Мудра Юлія Тарасівна, директорка торгівельної фірми Соболева Леся Ярославівна, тимчасово безробітний Магонь Василь Федорович, підприємці Фігура Петро Ярославович, Дмитрієнко Роман Юрійович, медсестра Жовківської лікарні Тлустяк Ірина Михайлівна, тимчасово безробітна Матвіїшин Вікторія Олегівна, студент Рикмас Остап Миколайович, тимчасово безробітна Мацелко Ольга Миколаївна.

«Духовну Україну» представляють керівник Незалежного журналістського бюро розслідувань при ВГО НАН Витрикуш Ігор Васильович (перший кандидат), завідувач лікарської амбулаторії Сопошина Гах Юрій Володимирович, вихователька Староскварявського дитсадка Литвин Любов Михайлівна, медсестра Жовківської поліклініки Витрикуш Оксана Григорівна, директор ПП «Корчма» Бейзик Олег Геннадійович, тимчасово безробітна Антонюк Галина Богданівна, директорка Зіболківської школи Когут Ірена Болеславівна, експерт Західного казенного підприємства пробірного контролю Головчук Ярослав Ростиславович, головний інженер-конструктор ТзОВ СУАП «Темобуд» Жук Андрій Миронович, пенсіонер Кріп Василь Петрович, головна бухгалтерка у ПП «Рома» Татарин Любов Романівна, менеджер ТОВ «Захід вторлом» Габа Оксана Іванівна, водій Львівського обласного центру ЕМД МК Сорока Володимир Романович, хірург ЖРЛУ Коник Тарас Романович, студенти Музика Назарій Михайлович, Качмар Діана Григорівна, кореспондентка газети «Відродження» Лащівська Уляна Петрівна, тимчасово безробітний Конопад Юрій Богданович, вчитель Львівської школи №20 Галкін Юрій Васильович, директорка ПП «Аліція» Янушевич Теодозія Йосипівна, інженер-землевпорядниця Любельської сільської ради Бутинець Надія Василівна.

Від «Самопомочі» кандидують лікар Жовківської лікарні Цимбала Володимир Львович (перший кандидат), підприємець Кудик Володимир Данилович, вчителька Жовківської школи №1 Буцяк Леся Богданівна, головна спеціалістка управління Державної казначейської служби Луцишин Уляна Богданівна, тимчасово безробітний Скоропад Ігор Володимирович, фельдшер амбулаторії Глинська Верещак Василь Васильович, завідувач рентгенологічного відділення Жовківської лікарні Горбань Павло Романович, вчителька Жовківської школи №2 Іванець Мирослава Михайлівна, директор Жовківського районного народного дому Мудрий Тарас Богданович, тимчасово безробітна Стець Оксана Володимирівна, старша медична сестра Жовківської лікарні Бондаренко Наталія Анатоліївна, підприємець Боровець Руслан Ярославович, вчитель Староскварявської школи Ярема Володимир Андрійович, завідувач ФАП села Деревні Майдан Наталія Василівна, головка бухгалтерка КП ЖМСКК «Розточчя» Малачівська Марія Зіновіївна, тимчасово безробітні Сюсюкало Леся Михайлівна, Малтис Богдан Богданович, Калітовський Юрій Степанович, завідувачка реанімацією Жовківської лікарні Гринчак Оксана Євгеніївна, вчитель Замочківської школи Цюпка Богдан Богданович, пенсіонерка Завада Стефанія Михайлівна, підприємець Янкович Роман Ігорович, викладачка Жовківської школи мистецтв Тимчишин Мар’яна Іванівна, тимчасово безробітна Турчинська Ірина Андріївна, підприємець Ребець Віталій Степанович, робітник ТзОВ «Фабрика фантазій» Кузьма Марія Степанівна.

«Слугу народу» представляють головний архітектор Жовківської РДА Цап Орест Михайлович (перший кандидат), заступник голови Жовківської РДА Колієвич Андрій Ігорович, головний державний інспектор Галицької митниці Козакевич Василь Степанович, заступниця керівника апарату Жовківської РДА Матвіїв Наталія Василівна, начальниця відділу Жовківської філії ЛОЦЗ Крупка Ольга Петрівна, провідна спеціалістка управління архітектури Жовківської РДА Гудзь Надія Дмитрівна, директор СТО Прикута Мирослав Володимирович, підприємець Гадьо Оксана Василівна, директорка Жовківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кожушко Віра Степанівна, головний інспектор Жовківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рутецький Олег Михайлович, начальниця архівного відділу Жовківського РДА Бобель Людмила Михайлівна, головна спеціалістка Жовківської РДА Герелей Тетяна Михайлівна, тимчасово безробітний Савка Володимир Степанович, кухарка ресторану «Бачевських» Сухоплес Оксана Володимирівна, інженер ТзОВ «Туринка» Сібрак Віталій Петрович, голова Мацошинської сільської ради Сорока Олег Володимирович, вчителька Рава-Руської школи-гімназії Малоїд Марія Петрівна, інженер «Іайджі Синергія ЮЕЙ1» Сідельник Тарас Ярославович, тимчасово безробітна Закала Наталія Олександрівна.

Представниками партії «ВАРТА» на виборах депутатів стали директор ТзоВ «Екосвіт-сервіс» Муравський Ігор Васильович, тимчасово безробітний Савка Володимир Ярославович, підприємець Петрань Юрій Романович, працівник дитсадка Мацошина Легін Ірина Ігорівна, наукова співробітниця фізико-механічного інстититут НАН України Чепіль Ольга Ярославівна, підприємець Климчук Ігор Зеновійович, тракторист-машинів МХП «Захід Агро» Бохонко Андрій Михайлович, підприємець Герман Богдан Петрович, вчителька Малопередримихівської школи Шумська Юлія Володимирівна, вихователька дитсадка Мацошина Батрух Галина Володимирівна, провідний спеціаліст Жовківської РДА Керницький Андріан Збігнєвич, підприємець Савка Богдан Петрович, спеціаліст ПАТ «Укртелеком» Кубський Руслан Богданович, фахівець зі страхування СК «Гардіан» Журавецька Іванна Ігорівна, заступниця керуючого магазином «Рукавичка» ТОВ «Львівхолод» Клепач Ольга Валеріївна, старший оператор ТзОВ «Агротехніка» Малкуш Тарас Богданович, тимчасово безробітний Гадьо Тарас Васильович, директор Глинської школи Баран Володимир Михайлович, підприємці Жидачевська Стефанія Степанівна, Пацинова Ірина Володимирівна, тимчасово безробітний Роса Роман Ярославович, підприємець Ярошевський Ярослав Орестович, тимчасово безробітні Кунинець Андрій Ігорович, Вільчинська Юлія Ігорівна, головка бухгалтерка ТзОВ «ДезоМарк» Кондратенко Олена Вікторівна, тимчасово безробіний Мартин Андрій Ігорович.

Comments

comments