Українці та поляки вдесяте спільно «крутили педалі»

21 – 22 травня на теренах україно-польського прикордоння відбувся традиційний міжнародний велопробіг «Шляхами Розточчя».

Цьогорічний велопробіг став ювілейний, десятим. Його організовують з метою популяризації піших та велосипедних туристичних шляхів, розвитку між кордонного туристичного велосипедного руху, популяризації велосипедного туризму як активної форми відпочину, розвитку україно-польської співпраці.

Головним організатором традиційно є Гміна Любичі-Крулєвської (Польща). Основний маршрут велопробігу пролягає між містами Любичею-Крулєвською та Равою-Руської з невеликими його змінами в межах околиць кожного міста щороку.

На цей раз велопробіг зібрав понад 200 учасників з України та Польщі. Його старт відбувся 21 травня на площі Вічевій у Раві-Руській, де гостей з Польщі вітали діти Рава-Руського міського будинку дитячої та юнацької творчості. У цей день велотуристи мандрували по українських шляхах, зокрема, відвідали Угнів та околиці.

Наступного дня, 22 травня, велопробіг продовжився вже на території Польщі. Там його учасники відвідали Любичу-Крулєвську, Тенятиська, Малі Мости, Гребенне, Сідлиська, Горай, Бориси, Дуби.

Єлизавета Адамська, газета “Прикордоння” №3 (75) від 4 червня 2016 року

Comments

comments