Навчальний рік завершили музично

22 травня у Народному домі відбувся звітний концерт Рава-Руської музичної школи.

Розпочалась подія зі вступного слова директора закладу Валерія Самбульського, який доповідав про досягнення музичної школи як у навчальній програмі, так і в різних конкурсах.

– У музиці є  щось не досяжне. А є те, що можна і треба досягнути… Щоб бути музикантом, потрібно дуже багато працювати, – наголосив директор. 

Валерій Самбульський та завуч Наталія Чижевська нагородили  грамотами і преміями педагогів та учнів за досягнення в навчанні та іншу діяльність.

Концерт розпочав виступ ансамблю бандуристів (керівник Галина Віхоть), який виконав мелодії «Музика землі» і «Веселі чобітки». 

Надія Маланчук заграла на флейті «Ноктюри». Наступним був виступ акордеоністів Ольги і Назара Мецелків, а також Діани Дацків і Романни Лах, які зіграли на фортепіано мелодію «В стилі джаз» (кер. Ірина Костевич). 

У виконанні Юстина Рися залунала «Гумореска» на скрипці (кер. Мар’яна Підчеха). Вікторія Поплавська заграла на баяні «Сумний наспів» (кер. Микола Солтис).  

Українську народну пісню «Ой на горі високій» на бандурі виконала і заспівала Вікторія Малішевська (кер. Ірина Божко).  Вокалістка Соломія Затушевська заспівала пісню «Батьки» (кер. Олена Кунтій).  

На сцені виступило тріо гітаристів – Маркіян Новосад, Руслана Лончинський та Віталій Шандра (кер. Богдан Кожушко). Далі Анна Салов виконала на скрипці «Галоп» (кер. Ольга Нижник), Богдан Юрчик заграв на трубі «Подорожній вночі» (кер. Олег Мелян).  

Дуетом Катерини Заремської та Уляни Ціолтан була виконана  мелодія «Карлсон» на фортепіано (кер. Ірина Костевич). Соломія Басараб заспівала пісню «Я Малюю» (кер. Олена Кунтій), Ірина Гільгазова виконала на сопілці мелодію «Опришки» (кер. Назарій Підчеха).

«Фантазію» заграла на скрипці Анастасія Мазуркевич (кер. Мар’яна Підчеха), а Ярослав Грицак виконав на бандурі мелодію «Мамина калина» (кер. Галина Прибула). 

У виконанні Івана Луцика на баяні залунало рондо в стилі регтайм (кер. Микола Солтис), «П’єса» залунала у виконанні Катерини Закремської (саксофон), Ярослава Самбульського (ударні інструменти) та Назара Вишинського (бас-гітара) (кер. Валерій Самбульський). 

Марія Якимець заспівала пісню «Чорнобривці» (кер. Оксана Заремська). Англомовну пісню «It’s a man’s world» виконала Катерина Заремська (кер. Оксана Заремська). 

Софія Кашівська на фортепіано заграла «Казку» (кер. Марія Боровець). Ансамбль скрипалів заграв мелодію «Очікування» (кер. Андрій Брезовський), а баяність Павло Брезовський заграв «Забуття» (кер. Микола Солтис). 

Тріо «Акварель» заспівали «Вечірній блюз» (кер. Оксана Заремська), а Ангеліна Домашовець виконала на фортепіано ноктюрн «Розлука» (кер. Людмила Павлова). Олена Кунтій заспівала оперну пісню «Missere Venere».  

На останок ансамбль Валерія Самбульського «Little band» виконав джаз – «Текілу». 

Михайло Левандовський,
член гуртка журналістики Рава-Руської школи-інтернату, №3 (75) газети “Прикордоння” від 4 червня 2016 року

фото сайту Рава-Руської дитячої музичної школи

Comments

comments