Ліцеїсти підтримали всеукраїнську акцію протесту

Учні та працівники Рава-Руського професійного ліцею, долучаючись до Всеукраїнських зборів працівників професійно-технічної освіти, батьківських комітетів та профспілкових організацій ПТНЗ, які пройшли у м.Києві, провели акцію протесту з метою збереження професійно-технічної освіти в Україні.

У холі ліцею зібрались учнівський та педагогічний колективи. Директор ліцею Букієвська Ж.Я. пояснила присутнім складнощі у питаннях фінансування профтехосвіти України, небажання влади підтримувати багатотисячну галузь освіти, де навчаються в основному діти з соціально-незахищених сімей, нерозуміння потреби сучасного ринку в кваліфікованих робітничих кадрах. 

Заступники директора Голаєвич О.В. та Кашина Г.В. звернулись до учнів і працівників із закликом підтримати професійну освіту, зберегти можливість для молодих людей із малозабезпечених сімей здобути освіту та в майбутньому мати змогу заробити собі на кусок хліба. 

Голова первинної профспілкової організації Дюмен О.В. зачитала звернення до Президента України від первинних профспілкових організацій учнів та працівників ліцею, в якому закликали Президента підписати Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти» та Закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Всі присутні на зібранні підписали звернення особисто.

 

 

Comments

comments