Юні равчани у дуетах співали з відомими артистами

Рава-руські діти взяли участь у благодійному концерті і в дуетах заспівали з відомими артистами України.

9 лютого у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницького відбувся благодійний концерт «Вогонь сердець». Концерт відбувався за участі відомих українських виконавців, серед яких Оксана Білозір та Мар’ян Шуневич, солісти Львівської опери Олег Лихач та Петро Радейко, співачки Андріана, Олена Корнєєва, фіналіст шоу «Голос країни» Аніс (гурт Cover Jam), Давід Меладзе (гурт Band it), Олеся Киричук, Андрій Заліско, а також Василь Була, Славця та Маріанна Ільків.

Разом з відомими виконавцями на головній сцені Львова виступили і талановиті діти з Львівщини, серед яких – і юні равчани. Так, на сцені Львівської опери виступили учні Рава-Руської дитячої музичної школи Анастасія Левонова, Марія Гоцій, Катерина Заремська, Соломія Лень, Артур Галас та Діана Горб’як. Зокрема, вони – учасники та переможці різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, яких організатори запросили для участі у концерті.

Викладач Вікторія Венедиктова та випускниця Рава-Руської дитячої музичної школи Марія Галько відкривали благодійний концерт пісне «Ми молимось Тобі», яка є гімном фонду «Серце дитини», що організував захід спільно з громадською організацією «Вогонь сердець».

Катерина Заремська (викладач – Оксана Заремська) разом з народним артистом України Мар’яном Шуневичем виконали пісню «Пісня буде поміж нас», а Марічка Гоцій (викл. Вікторія Венедиктова) та народний артист України Олег Лихач – «Два кольори».

Пісню «Чорнобривці» виконали Анастасія Левонова (викл. Вікторія Венедиктова) та фіналіст шоу «Голос країни» Аніс Етаєб, а пісню «А ми удвох» – Артур Галас (викл. Вікторія Венедиктова) та фіналіст шоу «Х-Фактор» Давід Меладзе.

Соломія Лень (викл. Вікторія Венедиктова) та заслужений артист України Василь Була разом заспівали пісню «Тече вода».

Разом з народному артисткою України Оксаною Білозір пісню «Україночка» виконала Діана Горб’як (викл. Вікторія Венедиктова). 

Також у благодійному концерті взяли участь гуртківці гуртка естрадного та бального танцю Рава-Руського міського будинку дитячої та юнацької творчості (кер. Роман Жолобко) та учні студії «Оксамит» Народного дому Рави-Руської (кер. Оксана Яськів).

– Діти дуже хвилювались, адже для декого з них це – перший вихід на таку велику сцену, – розповіла мати однією з учасниць концерту Галина Гоцій. – Їм було важко готуватись до концерту, усі вони по кілька разів їздили на репетиції. Всі рекомендації та зауваження від артистів були записані на відео, а вже у музичній школі на заняттях з викладачем та вдома відбулося доопрацювання.

За словами батьків дітей-учасників благодійного концерту, усі вони, а також директор та викладачі Рава-Руської музичної школи пишаються ними за достойні виступи на такому важливому концерті як благодійний та ще й на сцені Львівської опери.

Окрім учасників, благодійний концерт з Рави-Руської відвідали також й чимало інших равчан. Зокрема, зусиллями Рава-Руського будинку творчості було організовано автобус для 50 осіб.

Усім учасникам благодійного концерту було вручено подяки. Крім того, Вікторію Венедиктову було відзначено спеціальною подякою від організаторі за підготовку до концерту чималої кількості дітей.

Кошти, виручені від продажу квитків на благодійний концерт, як повідомлялося, будуть втрачені на придбання кардіомонітора, призначеного для спостереження за дітьми із захворюванням серця, для дитячої лікарні «Охматдит».

Тарас Левко, газета “Прикордоння” №1 (73) від 18 лютго 2016 року

 

 

Comments

comments