По головній вулиці Рави вже кілька днів поспіль їздять мотоциклісти на великій швидкості

В останні дні по вул. Львівській у Раві-Руській, через яку пролягає автодорога міжнародного значення Львів-Рава-Руська, на великій швидкості їздять мотоциклісти. Про це повідомляють очевидці та равчани.

Так, як можна помітити, два мотоцикла по кілька годин на день регулярно розганяються до великої швидкості на ділянці по вул. Львівській від пам’ятника Богданові Хмельницькому до залізничного переїзду в районі школи-інтернату. Відповідно до Правил дорожнього руху, у населених пунктах максимальна швидкість руху транспорту складає 60 км/год, однак згадані мотоцикли, здавалось, перевищують цей показник. Такий висновок можна зробити з відео, яке зняли очевидці. Інтервал руху туди-назад складає, за спостереженнями, від 5 до 15 хвилин. Зокрема, у п’ятницю, 15 квітня, реви моторів мотоциклів регулярно було чути щонайменше з 16 до 21 год.

Як вдалося помітити, один мотоцикл – з польськими номерами (LBL9K**), інший – з українськими (BC68**AA). Звуки, які видають мотоцикли при розгоні, нагадають звуки спортивних мотоциклів. 

Мешканці міста розповіли, що вже двічі за останні три дні телефонували до поліції, однак ситуація наразі не змінилася.

Нагадаємо, влітку минулого року на цій же дорозі біля пам’ятника Богданові Хмельницькому сталося жахливе ДТП за участю  маршрутки та мотоцикла, який на великій швидкості зачепив автобус. Внаслідок зіткнення у аварії постраждали водій мотоцикла та 10-річний хлопчик. Було помітно, що у першого – травма голови, а у другого – серйозний перелом ноги. Обоє були без захисних шоломів. Дивом, що обоє залишились живими.

Comments

comments