Результати районного етапу учнівських олімпіад

У листопаді-грудні у закладах середньої освіти відбулися районні етапи учнівських олімпіад зі шкільних предметів. “Прикордоння” у №2 (114) опублікувало результати у Жовківському районі.

У олімпіаді з української мови та літератури переможцями визнали семикласницю Анастасію Панчишин (Дублянська школа), восьмикласників Юліану Віхоть (Рава-Руська школа №1) та Анастасію Вольську (Жовківська школа №3), дев’ятикласницю Олену Пиріг (Гійченська школа), десятикласників Анастасію Савчук (Дублянська школа), Марію Букрій (Жовківська школа №3), одинадцятикласників Вікторію Кулявець (Добросинська школа) та Вікторію Клин (Жовківська школа №3).

Другі місця зайняли: учні 7 класу – Уляна Конопка (Жовківська школа №1) та Ярина Кулієвич (Рава-Руська школа-гімназія), 8 класу – Орися Кобринець (Бишківська школа), Анастасія Матвієнко (Дублянська школа), Марта Жигало (Жовківська школа №2), Ярина Костик (Потелицька школа), 9 класу – Вікторія Гаврилюк (Великогрибовицька школа), Христина Гнідець (Жовківська школа №1), Вероніка Курлікевич (Рава-Руська школа №2), Анастасія Левонова (Рава-Руська школа-гімназія), Оксана Пришляк (Грядівська школа), Анна Савуляк (Забірська школа), Вікторія Яцків (Синьковицька школа), 10 класу – Наталія Періг (Гійченська школа), Сніжана Хмілевська (Липницька школа), Ангеліна Домашовець (Рава-Руська школа-інтернат), 11 класу – Соломія Луцан (Бишківська школа), Софія Крупа (Дублянська школа), Анастасія Юрейко (Куликівська школа) та Роман Мидель (Рава-Руська школа-інтернат).

Треті місця посіли семикласники Тетяна Кайсим (Глинський НВК), Анастасія Грицаль (Зашківська школа), Марія Тоган (Лавриківська школа), Олена Ковальовська (Любельська школа), Анастасія Будзан (Жовківська школа №2), Софія Мастикаш (Рава-Руська школа №1), Наталія Осміловська (Рава-Руська школа №2), Вікторія Галушак (Гребінцівська школа), Тарас Кушей (Артасівська школа), Максим Чорний (Синьковицька школа), восьмикласники Андріана Тоган (Лавриківська школа), Юлія Гола (Любельська школа), Олена Гнип (Сопошинська школа), Юлія Кулієвич (Рава-Руська школа №2), Віктор Сабат (Боянецька школа), Віталій Пасечник (Стронятинська школа), Вікторія Яцків (Синьковицька школа), дев’ятикласники Тетяна Лаба (Дублянська школа), Наталія Шумило (Замківська школа), Ольга Михалевич (Куликівська школа), Богдан Борис (Жовківська школа №2), Василь Пелешко (Рава-Руська школа №1), Вікторія Сабан (Рава-Руська школа-інтернат), Тетяна Павлів (Артасівська школа), Марта Берник (Стронятинська школа), Ростислав Хмілевський (Стросільська школа), десятикласників Іванна Жолобович (Великогрибовицька школа), Мирослав Бей (Новоскварявська школа), Вероніка Москва (Сопошинська школа), Вероніка Войтович (Жовківська школа №1), Аліна Бикова (Рава-Руська школа №1), Богдана Гонсеровська (Рава-Руська школа №2), Каміла Коротікова (Рава-Руська школа-гімназія), одинадцятикласників Дарина Шалько (Зашківська школа), Василина Дудневич (Сопошинська школа) та Марія Савчак (Рава-Руська школа-гімназія).

У олімпіаді з англійської мови серед учнів 8-х класів перші місця зайняли Марта Кондратюк (Мервичівська школа) та Ярина Вус (Жовківська школа №3), другі – Поліна Коршикова (Зашківська школа), Юліана Віхоть (Рава-Руська школа №1), Михайло Дробот (Куликівська школа), Марко Цимбалюк (Рава-Руська школа-гімназія), Віталій Горбань (Рава-Руська школа-інтернат), Роксолана Березяк (Воля-Висоцька школа), треті – Юлія Кулієвич (Рава-Руська школа №2), Данило Якимець (Магерівська школа), Володимир Андрушевський (Жовківська школа №1), Олена Гнип (Сопошинська школа), Ярина Костик (Потелицька школа), Василина Кулієвич (Новокам’янська школа), Соломія Огорілко (Липницька школа), Андріана Тоган (Лавриківська школа).

Серед учнів 9-х класів найкращі результати показали учні Жовківської школи №3 – Дмитро Шиян та Софія Хом’як. Другий результат показали Олена Пиріг (Гійченська школа), Христина Гнідець та Остап Гриб (Жовківська школа №1), Богдан Борис (Жовківська школа №2), Вероніка Крулікевич (Рава-Руська школа №2), Руслан Горячий (Рава-Руська школа-інтернат) та Соломія Хай (Малехівська школа). Третіми стали Марта Берник (Стронятинська школа), Оксана Пришляк (Грядівська школа), Ростислав Кулієвич (Рава-Руська школа-гімназія), Марта Мартин (Куликівська школа), Назар Кукурік (Лавриківська шкоал), Артур Ребар (Добросинська школа), Ольга Борецька (Глинський НВК).

Серед учнів 10-х класів перше місце зайняла Анастасія Савчук (Дублянська школа), другі – Владислав Баланчук (Жовківська школа №1), Вероніка Войтович (Жовківська школа №2), Анастасія Опалькова (Жовківська школа №3), Христина Брунець (Магерівська школа), Марія Свинчук (Рава-Руська школа №1), Богдана Гонсеровська (Рава-Руська школа №2), Анна Горбова (Рава-Руська школа-інтернат), Уляна Підчеха (Новокам’янська школа), Вероніка Різничок (Гійченська школа), треті – Анастасія Богач (Великогрибовицька школа), Марія Вдович (Замківська школа), Вікторія Левків (Сопошинська школа), Дмитро Лущик (Куликівська школа), Діана Ларівон (Рава-Руська школа-гімназія).
Серед одинадцятикласників перше місце зайняв Роман Білець (Куликівська школа), другі – Богдан Грицак (Рава-Руська школа-гімназія), Соломія Коцур (Рава-Руська школа №1), Ілля Копина (Магерівська школа), Діана Скебська (Жовківська школа №3), Анастасія Квітнюк (Дублянська школа), Вікторія Шаманська (Глинський НВК), Мар’ян Походенько (Гійченська школа), Людмила Серкіз (Волицька школа), Соломія Луцан (Бишківська школа), треті – Юлія Пікневич (Великогрибовицька школа), Дарина Шалько (Зашківська школа), Марія Кукіс (Лавриківська школа), Валерія Лебедович (Жовківська школа №1), Катерина Хмельнюк (Жовківська школа №2), Мар’ян Химич (Рава-Руська школа №2) та Роман Мидель (Рава-Руська школа-інтернат).

Перші місця у олімпіаді з математики посіли учні 6 класу Ярослав Вихопень (Зашківська школа), 7 класу Микола Дячок (Рава-Руська школа №1), 8 класу Роксолана Варунок (Великогрибовицька школа), 9 класу Василь Пелешко (Рава-Руська школа №1), 10 класу Соломія Кремінець (Куликівська школа) та 11 класу Вікторія Кулявець (Добросинська школа).

Другі місця дістались семикласниці Тетяні Шай (Жовківська школа №3), восьмикласниці Галині Омелян (Зіболківська школа), дев’ятикласнику Ростиславу Хмілевському (Старосільська школа), десятикласниці Надії Камінецькій (Жовківська школа №2) та одинадцятикласникам Юрію Бірбану (Жовківська школа №1) та Мар’яну Мулярчуку (Магерівська школа).

Третіми стали: серед учнів 6-х класів – Софія Лявтошлягер (Рава-Руська школа-гімназія), Анна Опенченко (Лавриківська школа), Марія Лапкевич (Добросинська школа), 7-х класів – Назар Думич (Лавриківська школа), 8-х класів – Аліна Прус (Смереківська школа), Олена Яцев (Староскварявська школа), Дмитро Сало (Глинський НВК), 9-х класів – Андрій Зінько (Річківська школа), 10-х класів – Вероніка Москва (Сопошинська школа), Олег Лапкевич (Добросинська школа), 11-х класів – Ірина Лещишин (Гійченська школа) та Анастасія Кулинич (Глинський НВК).

У районному етапі олімпіади з правознавства найкращі результати показали учні Дублянської школи. Так, трьом учням цієї школи, дев’ятикласниці Вікторії Цимбалюк, десятикласниці Анастасії Савчук та одинадцятикласниці Анастасії Квітнюк дістались перші місця. Ще одне перше місце зайняв учень Боянецької школи Володимир Бегей.

Другі місця вибороли дев’ятикласники Іванна Войтович (Гійченська школа), Христина Гнідець (Жовківська школа №1), Христина Жук (Замківська школа), учні 10 класу Андріана Чепіль (Глинський НВК), Уляна Підчеха (Новокам’янська школа) та 11 класу Вікторія Кулявець (Добросинська школа) та Лілія Мартин (Рава-Руська школа №2).

Третіми стали Артур Ребара (Добросинська школа), Богдан Дервальд (Лавриківська школа), Аліна Рикмас (Рава-Руська школа-гімназія) – учні 9 класу, Софія Кулинич (Великогрибовицька школа), Ольга Жмура (Лавриківська школа), Любов Хома (Староскварявська школа), Марта Ковальовська (Рава-Руська школа №2) – учні 10 класу, а також Соломія Качор (Зашківська школа), Марія Кукіс (Лавриківська школа) та Ярослав Боровик (Жовківська школа №1) – учні 11 класу.

Найкращими знавцями астрономії на цьгорічному етапі районної олімпіади на Жовківщині стали Ангеліна Домашовець (Рава-Руська школа-інтернат), Надія Камінецька (Жовківська школа №2) – учні 10-х класів, а також Олексій Курка (Куликівська школа) та Максим Кочут (Жовківська школа №1) – учні 11-х класів.

Другі місця зайняли десятикласники Владислав Баланчук (Жовківська школа №1), Олександр Малоїд (Рава-Руська школа №2), Нараз Джура (Жовківська школа №3) та одинадцятикласники Юлія Юзефович (Рава-Руська школа-гімназія) і Роман Мидель (Рава-Руська школа-інтернат).

Треті місця завоювали Богдан Салабай (Дублянська школа), Ігор Старчак (Жовківська школа) та Андріана Дацко (Великогрибовицька школа) – учні 10-х класів, а також Христина Назарко (Любельська школа), Андрій Богуш (Потелицька школа) та Ілля Копина (Магерівська школа) – учні 11-х класів.

Переможцями олімпіади з трудового навчання стали: серед учнів 8-х – 9-х класів – Соломія Басараб (Рава-Руська школа-гімназія) та Юрій Корабель (Жовківська школа №1), а також серед десяти- та одинадцятикласників – Павло Новак та Ірина Верзун з Дублянської школи.

Другий результат серед учнів 8-х – 9-х класів показали Тетяна Яцків (Волицька школа), Діана Петрик (Замківська школа), Роман Кремінець (Кам’яногірська школа) та Петро Шумило (Старосільська школа), серед старшокласників – Аліна Бикова (Рава-Руська школа №1), Ілля Копина (Магерівська школа) та Андрій Богуш (Потелицька школа).

Треті місця серед учнів 8-х – 9-х класів зайняли Юлія Ковальська (Добросинська школа), Яна Пиріг (Гійченська школа), Ольга Балюк (Стронятинська школа), Віталій Ступка (Куликівська школа), Віктор Здобиляка та Юрій Саджениця (Великогрибовицька школа) та Андрій Чунис (Хитрейківська школа), а серед учнів 10-х – 11-х класів – Сергій Петров (Жовківська школа №3), Роман Савка (Глинський НВК), Андрій Лозинський (Добросинська школа) та Христина Скоропад (Жовківська школа №2).

У олімпіаді з фізики перші місця зайняли семикласники Михайло Давиденко (Жовківська школа №1) та Софія Тушницька (Малехівська школа), восьмикласниця Ярина Скіряк (Жовківська школа №3), дев’ятикласники Христина Гнідець (Жовківська школа №1), Данило Клим (Синьковицька школа), десятикласниця Соломія Кремінець та одинадцятикласник Олексій Курка (Куликівська школа).

Семикласники Микола Дячок (Рава-Руська школа №1), Владислав Фабрика (Дублянська школа), Максим Янкович (Жовківська школа №2), восьмикласники Олена Яцева (Староскварявська школа) та Володимир Недодуса (Зашківська школа), дев’ятикласники Олена Пиріг (Гійченська школа), Василь Пелешко (Рава-Руська школа №1), Ростислав Медведєв (Жовківська школа №2), десятикласник Тарас Тарновський (Рава-Руська школа-інтернтат) та одинадцятикласники Мар’ян Мулярчик (Магерівська школа) та Анастасія Голяк (Жовківська школа №1) у олімпіаді з фізики зайняли другі місця.

Третіми стали Ірина Федак (Жовківська школа №3), Юрій Бірбан (Туринківська школа), Анна Комарницька (Річківська школа) – учні 7-х класів, Олена Гола (Бишківська школа), Роксолана Березяк (Воле-Висоцька школа), Віталій Білан (Волицька школа), Уляна Довганик (Великодорошівська школа) – учні 8-х класів, Андрій Зінько (Річківська школа), Платон Галушко (Рава-Руська школа №2) – учні 9-х класів, Анастасія Бобик (Жовківська школа №2), Владислав Баланчук (Жовківська школа №1), Валерія Кушнарьова (Рава-Руська школа №2) – учні 10-х класів, Михайло Ковальський (Жовківська школа №3) та Павло Ненична (Сопошинська школа) – учні 11-х класів.

Перші місця у олімпіаді з християнської етики зайняли Марта Жигало (Жовківська школа №2), Аліна Чобіт (Рава-Руська школа №2) – учні 8-х класів, Вікторія Гаврилюк (Великогрибовицька школа) та Лілія Князь (Рава-Руська школа №2) – учні 9-х класів, а також Анастасія Савчук (Дублянська школа) та Анна Дзень (Рава-Руська школа №2) – учні 10-х класів.

Другі місця зайняли восьмикласники Марта Кухар (Зашківська школа), Мирослава Іванців (Мацошинська школа), Олена Купчак (Дублянська школа), Вероніка Майдан (Деревнянська школа), Вікторія Тяжкун (Смереківська школа), Ярина Велика (Туринківська школа), Олег Олексин (Артасівська школа), дев’ятикласники Соломія Зінько (Дублянська школа), Тетяна Голяк (Туринківська школа), Іванна Войтович (Гійченська школа), Ангеліна Марушко (Староскварявська школа), Еліанна Лущик (Волицька школа), Павло Корнега (Рава-Руська школа №1), Андріана Левшак (Мацошинська школа), Анатасія Кузьмінчук (Жовківська школа №1), Святослав Кіселичник (Артасівська школа), Вікторія Яцків (Синьковицька школа), Соломія Хай (Малехівська школа), Соломія Крушельницька (Мокротинська школа), Христина Жук (Замківська школа), десятикласники Іванна Жолобович (Великогрибовицька школа), Вероніка Войтович (Жовківська школа №1), Надія Панейко (Гійченська школа), Ірина Завадка (Жовківська школа №2), Зоряна Білаш (Куликівська школа), Надія Котович (Сопошинська школа), Марта Велика (Туринківська школа).

Треті місця посіли Софія Хома (Староскварявська школа), Марія Серкіз (Лавриківська школа), Анастасія Кравченко (Потелицька школа), Мар’яна Цюпка (Добросинська школа), Ірина Кулявець (Великогрибовицька школа), Іванна Івашків (Зіболківська школа), Ірина Висоцька (Жовківська школа №3), Христина Юрочко (Боянецька школа), Марія Шевчук (Синьковицька школа), Олена Недовіз (Сулимівська школа) – учні 8-х класів, Христина Березницька (Магерівська школа), Віра Панчишин (Лавриківська школа), Дарина Діжак (Зашківська школа), Галина Гринчук (Жовківська школа №2), Олена Терех (Глинський НВК), Діана Гадада (Замочківська школа), Вікторія Сабан (Рава-Руська школа-інтернат) – учні 9-х класів, а також десятикласники Марта Цюпка (Добросинська школа), Остап Ях (Зіболківська школа), Любов Хома (Староскварявська школа), Анастасія Опалькова (Жовківська школа №2).

Переможцями районного етапу з історії стали учень 8 класу Замківської школи Остап Лемішко, 9 класу Жовківської школи №1 Остап Демків, а також 10 класу Марія Букрій та 11 класу Вікторія Шостак зі Жовківської школи №3.

Другі місця зайняли учні 8 класу Андріана Тоган (Лавриківська школа), Віктор Сабат (Боянецька школа), 9 класу Василь Гуня (Дублянська школа), Володимир Бегей (Боянецька школа), 10 класу Андріана Чепіль (Глинський НВК), Ольга Жмуд (Лариківська школа), 11 класу Максим Галянт (Великогрибовицька школа), Юліанна Куликовець (Жовківська школа) та Анастасія Кулинич (Глинський НВК).

Треті місця зайняли восьмикласники Олена Яцева (Староскварявська школа), Марта Дацик (Жовківська школа №2), Юлія Кулієвич (Рава-Руська школа №2), дев’ятикласники Юлія Кіяновська (Староскварявська школа), Назар Батючок (Жовківська школа №3), Євген Бучко (Мацошинська школа), десятикласники Анастасія Богач (Великогрибовицька школа), Діана Ларівон (Рава-Руська школа-гімназія), Вікторія Левків (Сопошинська школа) та одинадцятикласники Анастасія Шабаранська (Добросинська школа), Вікторія Батрух (Сопошинська школа), Михайло Мельник (Дублянська школа).

Переможцями олімпіади з біології стали учениця 8 класу Рава-Руської школи-гімназії Анастасія Мазуркевич, 9 класу Малехівської школи Соломія Хай, 10 класу Дублянської школи Анастасія Савчук та 11 класу тієї ж школи Софія Крупа.

Учні 8 класу Анна Сольчаник зі Жовківської школи №1, Ярина Бортник зі Жовківської школи №3, Олена Яцева зі Староскварявської школи, 9 класу Микола Гук з Новоскварявської школи, Юлія Кіяновська зі Староскварявської кшоли, Христина Гнідець зі Жовківської школи №1, 10 класу Христина Качмар з Рава-Руської школи-гімназії, Марта Нестерак зі Жовківської школи №3, Юліана Баглай з Туринськівської школи, 11 класу Вікторія Кулявець з Добросинської школи, Ірина Юрочко з Туринківської школи та Ярина Крамар з Рава-Руської школи №1 зайняли другі місця.

Треті місця посіли восьмикласники Мартін Думас (Дублянська школа), Софія Зелінська (Гребінцівська школа), Вікторія Тяткун (Смереківська школа), дев’ятикласники Ольга Чернікова (Мервичівська школа), Ольга Борецька (Глинський НВК), Соломія Басараб (Рава-Руська школа-гімназія, Олія Лоза (Стронятинська школа), десятикласники Марія Вдович (Замківська школа), Вероніка Москва (Сопошинська школа), Галина Зіньків (Волицька школа) та одинадцятикласники Марія Сідельник (Волицька школа), Анастасія Кулинич (Глинський НВК) та Христина Логін (Жовківська школа №3).

Перше місце у олімпіаді з хімії зайняли учні 7 класу Рава-Руської школи-гімназії Аліна Кохан, Глинського НВК Тетяна Кайсим, 8 класу Рава-Руської школи-гімназії Анастасія Мазуркевич, 9 класу Жовківської школи №2 Ростислав Медведєв, 10 класу Рава-Руської школи-інернату Ангеліна Домашовець та 11 класу Гійченської школи Ірина Лещишин.

Другими стали учні 7 класу Юлія Мішковська (Замочківська школа), Михайло Бучак (Річківська школа), 8 класу Юлія Кулієвич (Рава-Руська школа №2), Віталій Білан (Волицька школа), Софія Теглівець (Річківська школа), 9 класу Христина Гнідець (Жовківська школа №1), Василь Пелешко (Рава-Руська школа №1), 10 класу Валерія Кушнарьова (Рава-Руська школа №2), Ігор Тимощук (Жовківська школа №2), 11 класу Михайло Мельник (Дублянська школа) та Вікторія Кулявець (Ддбросинська школа).

Треті місця посіли семикласники Софія Тушницька (Малехівська школа), Марія Борис (Жовківська школа №2), Світлана Шпік (Сулимівська школа), восьмикласники Сергій Тертишний (Воля-Висоцька школа), Орися Кобринець (Бишківська школа), Василина Кулієвич (Новокам’янська школа), дев’ятикласники Марія Говда (Кам’яногірська школа), Софія Сідельник (Волицька школа), Андрій Зінько (Річківська школа), десятикласники Владислав Баланчук (Жовківська школа №1), Христина Кудрик (Гійченська школа), Каміла Коротікова (Рава-Руська школа-гімназія), Галина Зіньків (Волицька школа), Мирослав Бей (Новоскварявська школа), одинадцятикласники Тетяна Лугова (Рава-Руська школа №2), Людмила Серкіз (Волицька школа), Володимир Бадзь (Зіболківська школа) та Анастасія Боровець (Жовківська школа №1).

У олімпіаді з географії найкращі результати серед восьмикласників показали Ярина Бортник (Жовківська школа №3), Василина Тис (Замківська школа) та Софія Пуш (Мервичівська школа). Другими стали Віталій Дігтяренко (Мацошинська школа), Валерія Затушевська (Добросинська школа), Уляна Довганик (Великодорошівська школа), Вероніка Харечко (Магерівська школа), Ярина Казимирик (Мокротинська школа), Юрій Кохан (Рава-Руська школа-гімназія), Софія Калитка (Дублянська школа), третіми – Юлія Шульгач (Рава-Руська школа №2), Олена Яців (Староскварявська школа), Вікторія Тяжкун (Смереківська школа), Ірина Ковальовська (Любельська школа), Віктор Сабат (Боянецька школа), Сергій Тертишний (Воля-Висоцька школа), Софія Теглівець (Річківська школа), Роман Титус (Рава-Руська школа №1), Анна Сікорська (Великогрибовицька школа).

Серед учнів 9 класів перше місце посів Назарій Залуцький (Рава-Руська школа-гімназія), друге – Андрій Зінько (Річківська школа), Олена Ковалишин (Замківська школа), Остап Демків (Жовківська школа №1), Марта Берник (Стронятинська школа), Анастасія Григоренко (Рава-Руська школа №2), Ярослав Боровець (Любельська школа), Софія Чобіт (Рава-Руська школа №1), Соломія Зінько (Дублянська школа), Надія Басюк (Жовківська школа №3), третє – Ростислав Медвєдєв (Жовківська школа №3), Христина Березницька (Магерівська школа), Вікторія Гаврилюк (Великогрибовицька школа), Анна Савуляк (Забірська школа) та Роман Павлик (Лавриківська школа).

Серед десятикласників перше місце з географії зайняла Анна Горбова (Рава-Руська школа-інтернат), друге – Данило Зінчук (Магерівська школа), Марія Вдович (Замківська школа), Соломія Кремінець (Куликівська школа), Ярина Кудик (Жовківська школа №3), Олег Лапкевич (Добросинська школа), Мар’яна Баглай (Лавриківська школа), Христина Кудрик (Гійченська шкоал), Вероніка Войтович (Жовківська школа №1), третє – Марія Свинчук (Рава-Руська школа №1), Катерина Солтис (Новокам’янська школа), Ярина Юфим (Староскварявська школа), Руслан Мишко (Мокротинська школа), Ірина Верзун (Дублянська школа).
Також перше місце посіла Анастасія Кулинич (Глинський НВК), друге – Ірина Маланюк (Жовківська школа №3), Анастасія Юрейко (Куликівська школа), Ярина Папіж (Добросинська школа), Анастасія Голяк (Жовківська школа №1), Оксана Гринюх (Лавриківська школа), Ірина Харечко (Замківська школа), Ярина Крамар (Рава-Руська школа №1), третє – Артур Боднар (Дублянська школа), Мар’ян Химич (Рава-Руська школа №2), Оксана Сичак (Потелицька школа), Сюзання Бадзь (Зіболківська школа), Остап Надяк (Магерівська школа), Денис Іванюра (Гійченська школа) та Вероніка Пашко (Зіболківська школа).

Переможцями олімпіади з екології стали Роман Федюк (Гійченська школа), Вероніка Войтович (Жовківська школа №1), Юлія Ковалів (Дублянська школа) – учні 10 класів, а також Вікторія Шарманська (Глинський НВК), Святослав Головань (Рава-Руська школа-гімназія) та Кароліна Гапчич (Дублянська школа) – учні 11 класів.

Другі місця дістались десятикласникам Богданові Потопляку (Рава-Руська школа-гімназія), Андріані Чепіль (Глинський НВК), Марії Сідельник (Волицька школа), Андріяні Гавронській (Сопошинська школа), одинадцятикласникам Діані Кріп (Жовківська школа №1) та Юлії Ягельницькій (Жовківська школа №2).
Третіми стали Іванна Жолобович (Великогрибовицька школа), Марта Цюпка (Добросинська школа), Ірина Завадка (Жовківська школа №2) – учні 10 класів, а також Марія Букрій (Жовківська школа №3), Тарас Салнчій (Куликівська школа) та Тетяна Ромах (Деревнянська школа).

Переможцями олімпіади з економіки стали учениці 10 класу Андріана Чепіль (Глинський НВК) та 11 класу Оксана Візничак (Сопошинська школа). Також серед одинадцятикласників другі місце посіли Ярина Папіж (Добросинська школа), Анастасія Кулинич (Глинський НВК), Мар’ян Химич (Рава-Руська школа №2), Михайло Гнідець (Рава-Руська школа №1), Сергій Петров (Жовківська школа №3), Тетяна Бекиш (Туринківська школа), Софія Шмиг (Дублянська школа), Юрій Кудрик (Бишківська школа), треті – Анастасія Голяк (Жовківська школа №1), Тарас Саланчій (Куликівська школа), Святослав Головань (Рава-Руська школа-гімназія) та Вероніка Пашко (Зашківська школа).

Переможцями олімпіади з німецької мови серед учнів 8 класу стали Ярина Костик (Потелицька школа) та Роман Рябцев (Рава-Руська школа-гімназія), другі місця посіли Ярина Саламаха (Липницька школа), Юліана Віхоть (Рава-Руська школа №1), треті – Анастасія Матвієнко (Дублянська школа), Марта Дацик (Жовківська школа №2), Аліна Юнко (Дев’ятирська школа) та Марія Мізерник (Кам’яногірська школа).

Серед дев’ятикласників найкращий результат показала Анастасія Чобіт (Рава-Руська школа-гімназія), другий – Юстина Яськів (Жовківська школа №1) та Марія Кулеша (Рава-Руська школа №1), третій – Соломія Огорілко (Новокам’янська школа), Наталія Івать (Потелицька школа), Дем’ян Чорновус (Жовківська школа №2) та Михайло Вовк (Липницька школа).

Найкращий результат у олімпіаді з інформаційних технологій показала учениці 11 класу Глинського НВК Ярина Кіреєва. Другі місця зайняли одинадцятикласники Максим Петришин (Дублянська школа), Святослав Головань (Рава-Руська школа-гімназія), десятикласник Олександр Гром’як (Дублянська школа), восьмикласник Роман Рябцем (Рава-Руська школа-гімназія) та дев’ятикласник Володимир Гнідець (Рава-Руська школа №1).

Треті місці посіли: Остап Сулим (11 клас Рава-Руської школи №1), Віталій Сунюк (9 клас Жовківської школи №1), Юрій Бахур (10 клас Магерівської школи), Каміла Коротікова (10 клас Рава-Руської школи-гімназії), Вікторія Зв’язок (9 клас Великогрибовицької школи), Андрій Савка (9 клас Магерівської школи), Денис Кібальський (8 клас Лавриківської школи) та Ігор Кіреєв (9 клас Глинського НВК).

У олімпіаді з інформатики результати такі: перше місце – Максим Кочут (11 клас Жовківської школи №1), Владислав Баланчук (10 клас Жовківської школи №1), Орест Палій (9 клас Жовківської школи №1), Дмитро Сало (8 клас Глинського НВК); друге місце – Ярина Кіреєва (11 клас Глинського НВК), Олексій Курка (11 клас Куликівської школи), Ілля Копина (11 клас Магерівської школи), Богдана Гонсеровська (10 клас Рава-Руської школи №2), Тимофій Матвіїв (9 клас Волицької школи); третє місце – Богдан Татомир (11 клас Жовківської школи №3).

*Результатів другого етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови редакція «Прикордоння» не змогла отримати у своє розпорядження.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *