Рава-руські прикордонники запобігли незаконному вивезенню дитини за кордон

На кордоні з Польщею прикордонники Львівського загону завадили незаконному вивезенню малолітньої дитини за межі нашої країни.

Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

Громадянка України разом із своєю дитиною, 2005 року народження, прямували до сусідньої країни через пункт пропуску «Рава-Руська», що на українсько-польському кордоні. Під час перевірки документів з’ясувалось, що дозвіл батька на вивіз дитини за кордон підроблений. Адже чоловік на момент видачі цього доручення знаходився за кордоном.

За цим фактом поінформовано представників Національної поліції про ознаки можливого кримінального правопорушення ст. 358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів). Жінку разом із дитиною передано до правоохоронних органів.

Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документу слід звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.

Comments

comments