Юний равчанин став другим у Європі з карате!

9 травня у столиці Німеччини Берліні відбувся 29-й чемпіонат Європи з кіокушинкай карате. Цей турнір став найбільшим в історії проведення. Участь у ньому взяли 600 спортсменів майже зі всіх європейських країн. Турнір проходив на 4 татамі.

Українську команду представляли спортсмени з багатьох регіонів. У підсумку, українці зайняли друге загальнокомандне місце. Вони вибороли 13 медалей – дві золоті, п’ять срібних і  шість бронзових.
У змаганнях серед юніорів вперше участь у змаганнях такого рівня взяв равчанин, 13-річний Назар Івахів – представник Рава-Руського спортивного клубу карате «Кіокушинкай». У жорсткій і безкомпромісній боротьбі з дуже сильними та технічними суперниками він виборов друге міце!