Шахтарі перекриють дороги до кордону з Польщею

Гірники ДП „Львіввугілля” 4 січня під час позмінних зборів на шахтах підприємства прийняли рішення провести 12 січня акцію протесту з перекриттям внутрішньо обласних доріг та біля митних переходів на кордоні з Польщею вимагаючи виплати боргів по заробітній платі.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, повідомляє Львів-news.

За його словами, шахтарі вирішили 12 січня перекрити дороги на митних переходах з Польщею, щоб привернути увагу до проблеми міжнародної громадськості, оскільки „не вірять керівництву паливно-енергетичного комплексу країни та міністру Демчишину”.

На даний час гірникам держпідприємства „Львіввугілля” заборгували 78% заробітної плати за листопад та 100% – за грудень 2015 року.

„З 2 січня триває стихійний страйк гірників шахти „Степова”, найбільшої шахти ДП „Львіввугілля”, підтримку і солідарність їм висловили під час сьогоднішніх зборів всі колективи шахт ДП „Львіввугілля”. Якщо гірники у вихідні і святкові вдаються до страйку – це вже відчай. Тому було прийнято рішення провести 12 січня масштабну акцію до якої, очевидно, долучаться і гірники Волині”, – зазначив Волинець.

Comments

comments